Logo

Eiropas jaunatnes čempionāti: noskaidroti Latvijas komandu pretinieki

Eiropas jaunatnes čempionāti: noskaidroti Latvijas komandu pretinieki

FIBA Eiropas zonas admininistrācijas mītnē Minhenē notikusi 2018. gada Eiropas jaunatnes čempionātu grupu izloze, kurā pretiniekus grupu turnīros uzzinājušas trīs Latvijas jaunatnes izlases.

U16 sievietes (17. - 25.augusts, Kauņa). Latvijas kadetes (2002.dzimšanas gads un jaunākas; galvenais treneris Matīss Rožlapa) B grupas turnīrā cīnīsies ar Spānijas, Serbijas un Nīderlandes komandām. Astotdaļfinālā B grupas četrinieks tiksies ar A grupas vienībām (Francija, Turcija, Beļģija, Čehija). Uzvarētājas turpinās cīņu par 1.-8.vietu, zaudētājas par 9.-16.vietu.

U16 vīrieši (10. - 18. augusts, Novisada). Latvijas komanda (2002. dzimšanas gads un jaunāki; galvenais treneris Mārtiņš Gulbis) B grupas turnīrā cīnīsies ar Spānijas, Nīderlandes un Serbijas komandām. Astotdaļfinālā B grupas četrinieks tiksies ar A grupas vienībām (Lietuva, Izraēla, Slovēnija, Melnkalne). Uzvarētāji turpinās cīņu par 1.-8.vietu, zaudētāji par 9.-16.vietu.

U18 sievietes 4. - 12. augusts, Udine). Latvijas juniores (2000./2001. dzimšanas gads; galvenais treneris Ainārs Čukste) B grupas turnīrā cīnīsies ar Slovēnijas, Vācijas un Ungārijas komandām. Astotdaļfinālā B grupas četrinieks tiksies ar A grupas vienībām (Beļģija, Itālija, Horvātija, Zviedrija). Uzvarētājas turpinās cīņu par 1.-8.vietu, zaudētājas par 9.-16.vietu.

U18 vīrieši (28. jūlijs - 5. augusts, Ventspils, Liepāja un Rīga).  Latvijas juniori (2000./2001. dzimšanas gads; galvenais treneris Artūrs Visockis-Rubenis) A grupas turnīrā Ventspilī cīnīsies ar Horvātijas, Grieķijas un Itālijas komandām. Astotdaļfinālā A grupas četrinieks tiksies ar B grupas vienībām (Turcija, Krievija, Francija, Vācija). Uzvarētāji Rīgā turpinās cīņu par 1.-8.vietu, zaudētāji par 9.-16.vietu.

U20 sievietes (7. - 15. jūlijs, Šoprona). Latvijas komanda (1998./1999. dzimšanas gads) C grupas turnīrā cīnīsies ar Ungārijas, Polijas un Horvātijas komandām. Astotdaļfinālā C grupas četrinieks tiksies ar D grupas vienībām (Beļģija, Portugāle, Spānija, Nīderlande). Uzvarētājas turpinās cīņu par 1.-8.vietu, zaudētājas par 9.-16.vietu.

U20 vīrieši, B līga (14. - 22. jūlijs, Sofija). Latvijas komanda (1998./1999. dzimšanas gads) A grupas turnīrā cīnīsies ar Azerbaidžānas, Beļģijas, Baltkrievijas un Maķedonijas komandām. Grupas divas labākās komandas iekļūs ceturtdaļfinālā, kur tiksies ar B grupas vienībām (Albānija, Slovākija, Slovēnija, Igaunija, Bulgārija, Moldova). Uzvarētāji pusfinālā turpinās cīņu par trim ceļazīmēm uz A divīziju.

 

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!