Logo

U18 sieviešu izlase: līdz FIBA Challenger Rīgā nepilna nedēļa

U18 sieviešu izlase: līdz FIBA Challenger Rīgā nepilna nedēļa

Latvijas U18 sieviešu izlase otrdien, 20, jūlijā, izbraukumā Ķēdaiņos pārbaudes spēlē zaudēja Lietuvas U18 izlasei – 62:70 (13:20, 35:33, 43:51). Latvijas komanda no 27. jūlija līdz 1. augustam, Rīgā, Daugavas sporta namā, startēs FIBA Challenger turnīrā. Biļetes varēs iegādāties basket.lv.

Latvijas U18 sieviešu izlases galvenais treneris Matīss Rožlapa:

“Gatavošanās posma sākumā divreiz ar lielu rezultāta starpību zaudējām U20 izlasei un tikpat pārliecinoši pārspējām U16 izlasi. Ķēdaiņos bija pirmā spēle ar mūsu “svara kategorijas” pretiniecēm un, pirmajai reizei skats bija pieklājīgs. Piespiedām pretinieces 22 reizes kļūdīties, guvām daudz punktu ātrajos uzbrukumos un ar atkārtotajiem metieniem, tiesa, daudz aizmetām garām no groza apakšas.

Spēles iznākumu izšķīra pretinieču izrāviens trešajā ceturtdaļā, kad no 39:35 palaidām viņas līdz 39:48. Pēc tam cīņa atkal ritēja punkts punktā. Spēlē iesaistīju visas 12 basketbolistes, rezervē vēl palika trīs, kuras tikko atgriezās no U20 turnīra. Paredzams, ka Vanesa Jasa turpinās treniņus ar valstsvienību, bet Marta Leimane un Nikola Priede pievienosies mums. Vēl priekšā pārbaudes spēles ar Vācijas un Portugāles U18 izlasēm, kas savlaicīgi ieradīsies Rīgā uz Challenger turnīru. Spēļu prakse patlaban ir svarīgāka par vēlmi slēpties no nākamajām pretiniecēm. Lai meitenēm krājas pieredze.”

FIBA U18 Women’s European Challenger A grupas turnīrā Rīgā, Daugavas sporta namā, no 27. jūlija līdz 1. augustam, Latvijas U18 izlases spēļu secībā tiksies ar Horvātiju, Vāciju, Rumāniju, Portugāli un Krieviju.

Atbilstoši Latvijas Republikas Ministru kabineta noteiktajai sporta sacensību apmeklēšanas kārtībai, sacensības klātienē varēs apmeklēt līdzjutēji ar sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu (attiecas uz visiem vecumiem – arī bērniem). Biļetes varēs iegādāties basket.lv.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!