Logo

Nosaukti U18 un U16 izlašu kandidāti

Nosaukti U18 un U16 izlašu kandidāti

Latvijas U18 puišu izlases galvenais treneris Guntis Endzels un U16 puišu izlases galvenais treneris Agris Galvanovskis nosaukuši spēlētājus, kuri uzaicināti uz tradicionālo jaunatnes izlašu ziemas treniņnometni.

No 28. līdz 30. decembrim četru Latvijas jaunatnes izlašu dalībnieki un dalībnieces Rīgā, Mežaparka un Ķeizarmeža bāzēs pulcēsies uz pirmajiem koptreniņiem, kā arī izglītojošām lekcijām. Trīs dienu darbā noskaidrosies divpadsmitnieki, kas no 3. līdz 5. janvārim Tallinā pārstāvēs Latviju Baltijas jūras kausa izcīņas turnīros.

U18 izlases galvenais treneris Guntis Endzels kandidātos iekļāvis desmit 2018. gada Eiropas U16 čempionāta dalībniekus (toreiz Latvijas komanda galvenā trenera Mārtiņa Gulbja vadībā izcīnīja 8. vietu). Vairāki basketbolisti ieguvuši Pafbet Latvijas - Igaunijas līgas spēļu pieredzi Jūrmalas, Valmieras un Valkas komandu sastāvā, divi – Rodijs Mačoha un Toms Skuja – trenējas un spēlē Spānijas komandas “Fuenlabrada” sistēmā. Vēl viens “spānis” – Krišs Helmanis – šī izlases darba cikla laikā būs aizņemts spāņu kluba “Joventut” jaunatnes komandas turnīrā.

U18 puišu izlases kandidāti.

U16 izlases galvenais treneris Agris Galvanovskis uz pirmajiem treniņiem uzaicinājis treneru Edvīna Dzudzilo. Mārtiņa Fomina, Matīsa Graudiņa, Vijas Kalniņas, Rolanda Pauliņa, Jāņa Pavlovska, Valda Razumovska, Aināra Tomaša, Oskara Virša, Kristapa Vītiņa, Roberta Zeiles un savus audzēkņus no Gulbenes, Ogres, Valmieras, Ventspils, kā arī Rīgas basketbola skolām DSN, A. Kraukļa VEF, “Basketbola klases” un “Centrs”.

U16 puišu izlases kandidāti.

Abu izlašu vadītāju uzmanības lokā ir lielāks spēlētāju skaits, kuru izvērtēšana turpināsies visā sezonas garumā.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!