Logo

Raimonds Feldmanis: “Evolūcija bija, sniegums uzlabojās”

Raimonds Feldmanis: “Evolūcija bija, sniegums uzlabojās”

Raimonds Feldmanis: “Evolūcija ritēja pareizā virzienā”

Latvijas U18 puišu izlase Baltijas jūras kausa izcīņā Tallinā pirmajā spēlē ar 65:66 zaudēja Somijas junioriem, ar 96:77 pārspēja Zviedrijas komandu, ar 79:66 – Igaunijas vienību un turnīrā finišēja 2. vietā (kausu ieguva somi). Par Latvijas komandas vērtīgāko spēlētāju atzīts Kristaps Ķilps.

Latvijas U18 izlases galvenais treneris Raimonds Feldmanis:

“Pirmās spēlēs ar Somijas izlasēm aizvadījām drīz pēc ceļa, tāpēc vieglie negāja nevienai mūsu komandai. Arī mēs nebijām izņēmums, zaudējot pirmo puslaiku. Otrajā atspēlējāmies, beigās varējām izraut uzvaru. Nākamajās dienās spēles kvalitāte uzlabojās un tas izpaudās arī uz tablo.

Īsajā sagatavošanās posmā nebija iespēja pilnībā noslīpēt komandas modeli, bet bija svarīgi, kā spēlētāji spēs uztvert prasības un tās realizēt. Arī iejusties jaunās pozīcijās. Evolūcija ritēja pareizajā virzienā, spēlētāji labāk saprata savas lomas, uzlabojās sadarbība.

Vairākiem – Jēkabam Bekam, Kristoferam Strautmanim – sezonas sākumu izjauca savainojumi, tāpēc bija jūtams spēļu prakses trūkums. Ar visiem izrunājām, ko gribam sagaidīt laukumā – ceru, sezonas turpinājums būs veiksmīgs.

Kopumā kandidātos ir vairāk par 20 spēlētājiem. Daļa nebija pieejami savainojumu dēļ, Roberts Bērziņš Spānijas komandas sastāvā piedalījās jauniešu Eirolīgas spēlēs. Ārējā līnijā ir rezerves un būs konkurence. Tuvākajā laikā aizvadīsim vairākas treniņspēles, kurās pārbaudīsim spēlētājus, kuri Tallinā spēlēja maz vai nebija vispār. Sekosim spēlētāju gaitām sezonas turpinājumā. Tiešā gatavošanās Eiropas čempionātam sāksies pēc Jāņiem.

U18 puiši: Kristaps Ķilps (Ventspils), Ojārs Bērziņš (Valmiera), Artūrs Niedra (BJBS “Rīga” – Liepāja), Kristaps Ķeķis, Kristofers Strautmanis (Saldus), Mācis Šteinbergs, Mikus Brencāns, Mikus Muižnieks (Ogre), Mārtiņš Sīlis (“Rīga/Jugla” – BJBS “Rīga), Roberts Bērze (Sigulda), Pēteris Salmiņš (BJBS “Rīga” – “VEF skola”), Jēkabs Beks (“TSV Toester” – Vācija). Galvenais treneris -  Raimonds Feldmanis, treneris – Kaspars Mājenieks.

Attēlā: U18 izlases vērtīgākais spēlētājs Kristaps Ķilps. Foto: basket.ee

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!