Logo

“Sudraba komanda”: patīkamas atmiņas, izaicinoša nākotne

“Sudraba komanda”:  patīkamas atmiņas, izaicinoša nākotne

“Lai šī medaļa nepaliek vienīgais lielais panākums jūsu dzīvē un katru dienu būtu jauni mērķi,” Latvijas U18 puišu izlases galvenā trenera Artūra Visocka uzruna LBS rīkotajā “sudraba izlases” godināšanā pielika punktu komandas šīsvasaras  darba cēlienam un skaistu komatu 12 spēlētāju un treneru kolektīva karjerai.

Latvijas Basketbola savienības prezidents Valdis Voins, sveikdams basketbolistus un Eiropas U18 čempionāta rīkotājus, uzsvēra, ka izdevušies dubultsvētki – labi noorganizēts jau 10. Eiropas čempionāts un atkārtots labākais jaunatnes izlašu rezultāts, turklāt ceturto gadu pēc kārtas Latvijas komanda  izcīnījusi tiesības piedalīties Pasaules kausa izcīņā.

“Lai kvalitatīvi noorganizētu 16 komandu turnīru ar 200 dalībniekiem un vairākiem simtiem viesu, ir vajadzīgi uzticami un profesionāli partneri, kādus tradicionāli meklējam un atrodam pašvaldībās. Paldies Ventspilij, Liepājai un Rīgai – bez jums čempionātu sarīkot nebūtu iespējams.

Pateicību pelnījuši daudzi. Latvijas TV par kvalitatīvu turnīra atspoguļošanu. Rīkotāju komanda – čempionāta direktore Zane Jurjāne un viņas daudzie palīgi, kuru pieredze noderēs jau nākamgad, kad rīkosim Eiropas sieviešu čempionātu.

Liels paldies Valmieras, Ventspils, Ogres, Cēsu, Rūjienas, Jelgavas, Liepājas un Rīgas basketbola skolām un to treneriem, kuru audzēkņi veidoja mūsu sudraba komandu.

Un, protams, liels paldies mūsu komandai – treneru sastāvam un spēlētājiem, kuri dāvāja skaistu basketbolu un neaizmirstamas emocijas.”

Sekojot tradīcijai, LBS ģenerālsekretārs Edgars Šneps medaļu izcīnījušas jauniešu izlases galvenajam trenerim Artūram Visockim-Rubenim pasniedza simbolisku dāvanu – šūpuļtīklu, kurā atpūsties pēc saspringtā darba cēliena.

Atbildes runās gan Artūrs Visockis-Rubenis, gan U18 izlases konsultants Ainars Bagatskis aicināja spēlētājus izbaudīt priecīgo brīdi, taču neaizkavēties pagātnē, bet būt gataviem jauniem izaicinājumiem.

Kā atmiņa par veiksmīgo čempionātu katram spēlētājam paliks īpaši sagatavotie videosižeti ar veiksmīgākajām epizodēm un komandas prieka brīžiem.  

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!