Logo

U17 meiteņu izlasei turnīrs Liepājā, U18 un U16 puišiem pārbaudes Rīgā

U17 meiteņu izlasei turnīrs Liepājā, U18 un U16 puišiem pārbaudes Rīgā

Jūlija otrās nedēļas nogale būs karsts darba cēliens Latvijas jaunatnes izlasēm. Abas U20 komandas cīnīsies Eiropas čempionātos Šopronā un Sofijā, bet U17 izlases meitenes, kā arī U18 un U16 izlašu puiši Liepājā un Rīgā aizvadīs svarīgas pārbaudes spēles, gatavojoties saviem oficiālajiem turnīriem.

U18 vīrieši. Piektdien un sestdien (13. un 14. jūlijā) plkst.19:30 Mežaparka sporta kompleksa zālē divas spēles ar Vācijas U18 izlase. Abas komandas gatavojas Eiropas U18 čempionātam, kas no 28. jūlija līdz 5. augustam notiks Ventspilī, Liepājā un Rīgā. Pirms diviem gadiem U16 čempionātā Vācijas izlase ieņēma 9., Latvijas – 11. vietu.

Latvijas U18 izlases treniņos piedalās 16 spēlētāji, bet paredzams, ka pēc mačiem ar Vācijas junioriem  nākamnedēļ uz treniņnometni Ventspilī dosies 14 basketbolisti.

No 18. līdz 20. jūlijam Ventspilī notiks Baltijas kausa izcīņas turnīrs, kurā kopā ar Latvijas, Lietuvas un Igaunijas vienībām piedalīsies arī Spānijas izlase.

Pēdējo pārbaudes maču pirms Eiropas čempionāta Latvijas juniori aizvadīs 25. jūlijā Ventspilī ar Francijas U18 izlasi.

Eiropas čempionāta grupas turnīrā Ventspilī latvieši grupas turnīrā spēlēs ar Horvātijas (28. jūlijā), Grieķijas (29.) un Itālijas (31.) komandām. Visas spēles sāksies plkst.18:30, biļetes var iegādāties šeit.

U17 sievietes. Sestdien Liepājas Olimpiskajā centrā sāksies pārbaudes turnīrs, kurā Latvijas, ASV, Kanādas un Ķīnas vienības. Visām tā būs pēdējā pārbaude pirms 21. jūlijā Minskā startējošās U17 Pasaules kausa izcīņas.

Spēļu grafiks:

Sestdien, 14. jūlijā: 17:00 ASV – Ķīna, 19:30 Latvija – Kanāda

Svētdien, 15. jūlijā: 17:00 Kanāda – Ķīna, 19:30 Latvija – ASV

Pirmdien, 16. jūlijā: 17:00 ASV – Kanāda, 19:30 Ķīna - Latvija

Svētdien un pirmdien visas spēles translēs sportacentrs.com.

Latvijas U17 izlases galvenais treneris Kaspars Mājenieks:

“Turnīra gaitā pārbaudīsim visu, ko treniņos esam apguvuši un cīnīsimies nopietni, bet katrā spēlē visu arsenālu neizmantosim. Ar Kanādas izlasi pirmo maču aizvadīsim arī pēc nedēļas Pasaules kausa izcīņā Minskā – tas jāpatur prātā. Iespējams, kādā spēlē pietaupīsim mūsu potenciālās līderes Jeti Nulli un Lauru Melderi, kurām veselības stāvoklis vēl neļauj spēlēt ar pilnu atdevi.

Spēles ar stila ziņā atšķirīgām komandām būs lieliska pieredze. Galvenais, ka pašas meitenes varēs novērtēt savu varēšanu un saprast, kā jāstrādā pašām un kāda palīdzība jāprasa no treneriem, lai atbilstu pasaules līmenim.

Kandidātu sarakstā palikušas 14 spēlētājas, pēc Liepājas turnīra nosaukšu divpadsmitnieku, kas dosies uz Pasaules kausa izcīņu.”

U16 puiši. Sestdien plkst.16 un svētdien plkst.17 Mežaparkā notiks pirmās divas pārbaudes spēles ar Izraēlas U16 izlasi. Nākamnedēļ sāksies treniņnometne Ventspilī, kuras laikā paredzētas divas pārbaudes spēles ar Ukrainas U16 izlasi.

16 meitenes. Šodien beidzas pirmā treniņnometne Kandavā, bet pirmdien Kuramē tiks aizvadīta pirmā pārbaudes spēle ar Igaunijas kadetēm.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!