Logo

Eiropas jaunatnes čempionāti’2019: zināmi Latvijas komandu pretinieki

Eiropas jaunatnes čempionāti’2019: zināmi Latvijas komandu pretinieki

U16 sievietes (22. - 30. augusts, Skopje, Maķedonija). Latvijas kadetes (2003.dzimšanas gads un jaunākas; galvenais treneris Matīss Rožlapa) C grupas turnīrā cīnīsies ar Zviedrijas, Beļģijas un Spānijas  komandām. Astotdaļfinālā C grupas četrinieks tiksies ar D grupas vienībām (Čehija, Turcija, Grieķija, Polija). Uzvarētājas turpinās cīņu par 1.-8.vietu, zaudētājas par 9.-16.vietu.

U16 vīrieši (9. - 17. augusts, Udine, Itālija). Latvijas komanda (2003. dzimšanas gads un jaunāki; galvenais treneris Agris Galvanovskis) B grupas turnīrā cīnīsies ar Izraēlas, Spānijas un Maķedonijas komandām. Astotdaļfinālā B grupas četrinieks tiksies ar A grupas vienībām (Horvātija, Vācija, Itālija, Krievija). Uzvarētāji turpinās cīņu par 1.-8.vietu, zaudētāji par 9.-16.vietu.

U18 sievietes 6. - 14. jūlijs, Sarajeva, Bosnija un Hercegovina). Latvijas juniores (2001./2002. dzimšanas gads; galvenais treneris Ainārs Čukste) D grupas turnīrā cīnīsies ar Bosnijas, Polijas un Lietuvas komandām. Astotdaļfinālā D grupas četrinieks tiksies ar C grupas vienībām (Spānijas, Francija, Čehija, Izraēla). Uzvarētājas turpinās cīņu par 1.-8. vietu, zaudētājas par 9.-16. vietu.

U18 vīrieši (27. jūlijs - 4. augusts, Volosa, Grieķija).  Latvijas juniori (2001./2002. dzimšanas gads; galvenais treneris Raimonds Feldmanis) C grupas turnīrā cīnīsies ar Grieķijas, Slovēnijas un Francijas komandām. Astotdaļfinālā C grupas četrinieks tiksies ar D grupas vienībām (Spānija, Horvātija, Somija, Nīderlande). Uzvarētāji turpinās cīņu par 1.-8.vietu, zaudētāji par 9.-16.vietu.

U20 sievietes (3. - 11. augusts, Klatovija, Čehija). Latvijas komanda (1999./2000. dzimšanas gads) A grupas turnīrā cīnīsies ar Serbijas, Portugāles un Spānijas komandām. Astotdaļfinālā A grupas četrinieks tiksies ar B grupas vienībām (Beļģija, Baltkrievija, Ungārija, Lietuva). Uzvarētājas turpinās cīņu par 1.-8.vietu, zaudētājas par 9.-16.vietu.

U20 vīrieši (13. - 21. jūlijs, Telaviva, Izraēla). Latvijas komanda (1999./2000. dzimšanas gads) C grupas turnīrā cīnīsies ar Vācijas, Spānijas un Horvātijas komandām. Astotdaļfinālā C grupas četrinieks tiksies ar D grupas vienībām (Lietuva, Grieķija, Slovēnija, Polija). Uzvarētāji turpinās cīņu par 1.-8.vietu, zaudētāji par 9.-16.vietu.

Abām U20 izlasēm galvenie treneri vēl nav apstiprināti.

U16 sieviešu izlase gatavošanos Eiropas čempionātam tradicionāli sākusi ar līdzdalību Baltijas sieviešu līgas turnīrā.

Starp Ziemassvētkiem un Jaungadu U16 un U18 izlašu kandidāti un kandidātes pulcēsies uz īsu treniņnometni Rīgā. Tās laikā paredzēti ne tikai treniņi, bet arī izglītojošas lekcijas (nodarbības atvērtas visiem jaunatnes komandu treneriem).

Pēc treniņnometnes treneri izraudzīsies sastāvus sezonas pirmajiem pārbaudes turnīriem Baltijas jūras kausa izcīņai, kas Tallinā notiks no 3. līdz 5. janvārim. Četrās grupās Latvijas komandu pretinieki spēļu secībā būs Somijas, Zviedrijas un Igaunijas jaunie basketbolisti.

Ar Latvijas U16 un U18 izlašu kandidātēm un kandidātēm, jau zināmo spēļu grafiku, kā arī iepriekšējo sezonu informāciju var iepazīties statistikas vidžetos.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!