Logo

Nosauktas U18 un U16 meiteņu izlašu kandidātes

Nosauktas U18 un U16 meiteņu izlašu kandidātes

Latvijas U18 meiteņu izlases galvenais treneris Matīss Rožlapa un U16 meiteņu izlases galvenais treneris Aigars Nerips nosaukuši spēlētājas, kuri uzaicināti uz tradicionālo jaunatnes izlašu ziemas treniņnometni.

No 28. līdz 30. decembrim četru Latvijas jaunatnes izlašu dalībnieki un dalībnieces Rīgā, Mežaparka un Ķeizarmeža bāzēs pulcēsies uz pirmajiem koptreniņiem, kā arī izglītojošām lekcijām. Trīs dienu darbā noskaidrosies divpadsmitnieki, kas no 3. līdz 5. janvārim Tallinā pārstāvēs Latviju Baltijas jūras kausa izcīņas turnīros.

U18 meiteņu izlases galvenais treneris Matīss Rožlapa kandidātos iekļāvis 15 spēlētājas, kuras basketbolu apguvušas BJBS “Rīga” nodaļās “Centrs” (bijusī “Rīdzene”) un “Jugla”, BK “Kolibri”/47.vsk., RBJSS “Rīdzene” (bijusī 3. BJSS) un Liepājas Sporta spēļu skolā treneru Aināra Čukstes, Daigas Jansones, Ingūnas Markūnes, Kaspara Mājenieka, Aigara Neripa, Mudītes Zanderes un Daigas Žvirbles vadībā.

U18 meiteņu izlases kandidātes.

U16 meiteņu izlases galvenais treneris Aigars Nerips uz pirmajiem treniņiem uzaicinājis treneru Daigas Jansones, Maijas Kubliņas, Ingūnas Markūnes, Irinas Romaņenko, Andra Steļmaha, Pētera Višņēviča un savas audzēknes no Daugavpils, Jūrmalas un Saldus, kā arī Rīgas basketbola skolām “Centrs”, “Jugla”, TTP-1 un RBJSS “Rīdzene”.

U16 meiteņu izlases kandidātes.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!