Logo

U16 meitenes: ierindā palikušas 17 kandidātes

U16 meitenes: ierindā palikušas 17 kandidātes

U16 meiteņu izlase (2001.dzimšanas gads un jaunākas) galvenā trenera Kaspara Mājenieka vadībā turpina gatavoties Eiropas kadetu čempionātam, kas no 4. līdz 12. augustam risināsies Francijas pilsētā Buržē.

Pagājušās nedēļas beigās Latvijas komandas otrais sastāvs aizvadīja divas pārbaudes spēles ar Baltkrievijas U16 izlases pamatspēkiem.

Latvijas U16 izlases galvenais treneris Kaspars Mājenieks:

“Ieguvām priekšstatu par Baltkrievijas komandu, kas būs mūsu pirmās pretinieces Eiropas čempionātā. Kā iepriekš jau teicu, nebija mērķis uzvarēt par katru cenu tāpēc treneri ļāva spēlēt visām 12 meitenēm. Patīkami, ka sniegums spēļu gaitā uzlabojās. Piecas spēlētājas – Raivitu Koreņiku (Saldus), Kerenu Ansoni (BJBS “Rīga/Rīdzene”), Lauru Baltaci (Daugavpils), Paulu Mauriņu (BJBS “Rīga/Jugla”) un Evu Indriķi (BK “Kolibri”/47.vsk.) – uzaicinājām uz pamatsastāva treniņnometni Liepājā.”

Iepriekš pamatsastāvā tika iekļautas Daniela Grigorjeva (savainojuma dēļ pagaidām netrenējas), Flēra Vīnerte (abas BJBS “Rīga/Rīdzene”), Evelīna Fricsone, Anita Miķelsone (abas BJBS “Rīga/TTP”), Betija Rudzīte, Ketija Vihmane (abas Rīgas 3.BJSS), Paula Kļeščova, Līna Loceniece (abas Liepāja), Vika Altrofa (BK “Kolibri”/47.vsk.) un Dagne Apsīte (Saldus). Divas potenciālās pamatsastāva spēlētājas – Jete Nulle (BJBS “Rīga/Rīdzene”) un Laura Meldere (BJBS “Rīga/TTP”) – U20 izlases sastāvā piedalās Eiropas čempionātā un kadetu komandai pievienosies ap 20. jūliju.

No 17. līdz 19. jūlijam Latvijas komanda piedalīsies Baltijas kausa izcīņas turnīrā Kauņā, kur spēlēs ar Īrijas, Lietuvas un Igaunijas izlasēm. 23. jūlijā Igaunijā paredzēta spēlē ar Zviedrijas kadetēm, no 25. līdz 27. jūlijam trīs pārbaudes spēles  Polijā.

Eiropas kadetu čempionātā Francijas pilsētā Buržē (4.-12.augusts) Latvijas komanda D grupas turnīrā spēlēs ar Baltkrievijas, Turcijas un Francijas izlasēm. Astotdaļfināla būs jācīnās ar kādu no C grupas vienībām (Serbija, Itālija, Ungārija, Rumānija). Astotdaļfināla uzvarētājas turpinās cīņu par medaļām un ceļazīmēm uz pasaules U17 čempionātu, zaudētājas – par 9./16.vietu.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!