Logo

Artūrs Visockis-Rubenis: labā aizsardzība iedvesmoja uzbrukumu

Artūrs Visockis-Rubenis: labā aizsardzība iedvesmoja uzbrukumu

Latvijas U16 izlases galvenais treneris Artūrs Visockis-Rubenis:

“Kā jau gaidījām, sākums bija nervozs, jo trīs jaunu spēlētāju pievienošanās un Anrija Miškas nespēlēšana mainījusi lomu sadalījumu, pie kā vēl jāpierod. Bumba nekustējās pietiekami ātri, bija daudz nepiespiestu kļūdu. Piedevām vāciešiem bija fiziskais pārsvars gandrīz visās pozīcijās un viņi to prasmīgi izmantoja.

Kad adaptējāmies, otrajā ceturtdaļā pārņēmām iniciatīvu un uz brīdi arī vadību. Diemžēl savstarpējā saprašanās nebija augstākajā līmenī, tāpēc neizmantojām izdevības palielināt pārsvaru. Pārāk bieži sasitām nepamatotus sodus.

Pēc lielā pārtraukuma ļāvām vāciešiem diktēt noteikumus. Pietrūka uzmanības un agresivitātes aizsardzībā, netika pareizi norotēts, aizstāvoties pret pick"nroll uzbrukumu. Trešajā ceturtdaļā ielaidām 34 punktus – gan ļaujot pretiniekiem brīvi mest no tālienes, gan neatbloķējot cīņā par atlecošajām bumbām.

Pēdējās desmit minūtēs spēlējām ar mazo piecnieku, aizsardzībā mainoties pie visiem blokiem un provocējot vāciešus spēlēt viens pret vienu. Viņi nespēja adaptēties. Ar labu aizsardzību izdevās uz minūtēm četrām pilnībā paralizēt Vācijas izlases uzbrukumu un tas savukārt mūs pašus iedvesmoja pacietīgai, kvalitatīvai un precīzai spēlei pie pretinieku groza. Panācām 7 punktu pārsvaru, ko vācieši vairs neatspēlēja.

Patīkami turnīru sākt ar tik grūti nākušu uzvaru, bet jāizdara secinājumus gan par labajām, gan ne tik labajām lietām. Nekas viegls mūs negaida – šķiet, esam mazākā komanda turnīrā.”

Turcijas turnīrā piedalās 12 komandas. A apakšgrupā Latvijas komanda no sestdienas līdz trešdienai spēļu secībā sacentīsies ar Vācijas (14:30), Lietuvas (14:30), Slovēnijas (16:45), Turcijas (19:00) un Bulgārijas (16:45) kadetu izlasēm. Pirmajā kārtā vēl Lietuva - Slovēnija 75:65, Turcija - Bulgārija 78:42. 

Otrajā apakšgrupā: Serbija - Melnkalne 80:60, Turcija U15 - Ukraina 83:74, Argentīna - Francija 62:60.

Atkarībā no grupā ieņemtās vietas, pēdējās divās dienās būs spēles par 1.-4., 5.-8. vai 9.-12.vietu. 

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!