Logo

Kadetiem Turcijā komandas uzvara pār Slovēnijas U16 izlasi

Kadetiem Turcijā komandas uzvara pār Slovēnijas U16 izlasi

Latvijas U16 izlases galvenais treneris Artūrs Visockis-Rubenis:

“Ļoti rūpīgi izanalizējām vakar spēlē ar Lietuvu pieļautās kļūdas. Bija gan individuālās, gan komandas video sesijas. Spēlētāji izdarīja secinājumus un šodien spēles kvalitātē spērām soli uz priekšu. Īpaši aizsardzībā.

Spēlē ar Slovēniju izmantojām ierobežotu spēlētāju skaitu un rotāciju vēl sašaurināja Zomerfelda slimība. Laukumā ilgi bija līderi, un tas palīdzēja stabilizēt spēli.

Galvenais arguments bija labā aizsardzība. Uzvarai pamatus ielikām pirmajā puslaikā, kurā ielaidām tikai 20 punktus. Neitralizējām slovēņu līderus, darbojāmies agresīvi un saskaņoti. Liela nozīme bija panāktajai kontrolei pār atlēkušajām bumbām pie sava groza.

Otrajā puslaikā bija divi kvalitātes kritumi, kurus tomēr izturējām, nosargājot pārsvaru. Pie stabilitātes gan vēl jāstrādā – gan aizsardzībā, gan īpaši uzbrukumā, kur nopietni jāslīpē komandas sadarbības.

Spēlētāji pamazām sāk saprasties, iezīmējas lomu sadalījums, bet cenšamies, lai progresē visi. Arī spēles statistika apliecina, ka šī bija komandas uzvara – ieguldījumu devas visi.

Otrdien spēle ar spēcīgo Turcijas kadetu izlasi – nopietns izaicinājums. Centīsimies atjaunot spēkus un sagatavoties pēc iespējas labāk.”

3.kārta. A grupa: Lietuva - Bulgārija 80:64, Turcija – Vācija 71:79. Pēc 3 kārtām: Lietuva 3-0, Turcija 2-1, Latvija 2-1, Vācija 2-1, Slovēnija 0-3, Bulgārija 0-2.

B grupa: Francija – Ukraina 63:49, Melnkalne – Turcija U15 55:58, Serbija – Argentīna 88:68. Pēc 3 kārtām: Serbija 3-0, Argentīna 2-1, Turcija U15 2-1, Melnkalne 1-2, Francija 1-2, Ukraina 0-3.

Atkarībā no grupā ieņemtās vietas, pēdējās divās dienās būs spēles par 1.-4., 5.-8. vai 9.-12.vietu.

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!