Logo

U16 izlasei Turcijā zaudējums mačā ar mājiniekiem (papildināts)

U16 izlasei Turcijā zaudējums mačā ar mājiniekiem (papildināts)

Latvijas U16 izlases galvenais treneris Artūrs Visockis-Rubenis:

“Satura ziņā tas nebija labākais basketbols, jo abām komandām bija pārāk daudz brāķa. Bet emociju un bezkompromisa cīņas ziņā – lieliska spēle.

Mums bija darīšana ar ļoti agresīvi spēlējošiem mājiniekiem, kuriem pēc zaudējuma Vācijas izlasei vairs nebija, kur atkāpties. Turklāt turkiem ir ļoti garš līdzvērtīgu spēlētāju “soliņš”. Ne brīdi nepadevāmies, spēlētāji laukumā atdeva visus spēkus, un vairākas reizes likvidēja pretinieku atrāvienu, izvirzoties vadībā. Šoreiz galotnē iznākumu izšķīra nianses, bet spēles gaita parādīja, ka varam cīnīties par uzvaru ar tik stiprām komandām, ja turpināsim labi strādāt. Komandas raksturam ir milzīga nozīme un mums tāds veidojas.

Diemžēl spēle prasīja arī upurus, ir traumas. Piemēram, Artūrs Žagars pašā spēles sākumā sasita muskuli un nevarēja palīdzēt. Tomēr ticu, ka grupas turnīra pēdējā spēlē ar Bulgāriju būsim labākajā sastāvā un gatavi cīnīties.

Šī spēle būs vēl viens pārbaudījums komandas raksturam – jāatrod spēkus un emocijas, lai piektajā dienā pēc kārtas atkal spertu soli uz priekšu.”

4.kārta. A grupa: Bulgārija – Slovēnija 69:65, Lietuva – Vācija 71:67. Pēc 4 kārtām: Lietuva 4-0, Turcija 3-1, Latvija 2-2, Vācija 2-2, Bulgārija 1-3, Slovēnija 0-4. Trešdien: Vācija – Slovēnija, Latvija – Bulgārija, Turcija – Lietuva.

B grupa: Francija – Melnkalne 59:58, Serbija – Turcija U15 72:39, Ukraina – Argentīna 66:83. Pēc 4 kārtām: Serbija 4-0, Argentīna 3-1, Turcija U15 2-2, Francija 2-2, Melnkalne 1-3, Ukraina 0-4. Trešdien: Ukraina – Serbija, Francija – Turcija U15, Melnkalne – Argentīna.

Atkarībā no grupā ieņemtās vietas, pēdējās divās dienās būs spēles par 1.-4., 5.-8. vai 9.-12.vietu.

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!