Logo

U16 puiši: Baltijas kausa izcīņā finišs ar uzvaru

U16 puiši: Baltijas kausa izcīņā finišs ar uzvaru

Latvijas U16 puišu izlase Baltijas kausa izcīņā Kauņā pēdējā spēlē pārspēja Igaunija kadetus – 73:57 (17:14, 36:26, 51:46) un turnīrā finišēja trešajā vieta.

Latvijas U16 izlases galvenais treneris Mārtiņš Gulbis:

“Sāk parādīties komandas rokraksts un raksturs – uz Kauņu bijām atbraukuši uzvarēt, nevis vienkārši spēlēt. Pierādījām, ka varam sekmīgi cīnīties ar Lietuvas un Turcijas komandām, kam piekāpāmies pašās spēļu beigās. Nav slikti, ņemot vērā, ka nevienu spēli neaizvadījām vislabākajā sastāvā. Ar Lietuvu mikrotraumas dēļ nespēlēja Ojārs Bērziņš, divās nākamajās spēlēs laukumā nevarēja iziet Roberts Bērziņš, pēdējā mačā nepiedalījās Jēkabs Beks.

Novērtējām savus plusus un mīnusus. Pie mīnusiem pieskaitāms tas, ka mēdzam pārāk sapriecāties pēc veiksmīgi nospēlētām epizodēm un pārāk ilgi pārdzīvojam neveiksmes. Pozitīvi tas, ka spēlētāji aizvien labāk saprot ko no viņiem prasām. Aizsardzība spēlēs ar Lietuvu un Igauniju bija līmenī, pret Turciju gan darbojās ne pārāk labi. Uzbrukumā parādās plašums, spēlētāji aizvien labā iejūtas komandas spēles modelī.

Ierindā paliek 14 kandidāti. Nākamās nedēļas sākumā Igaunijā aizvadīsim divas pārbaudes spēles ar Zviedrijas U16 izlasi, bet 31.jūlijā un 1. augustā Rīgā spēlēsim ar Krievijas kadetiem.

Latvijas U16 izlases kandidāti: Kristaps Ķilps (Ventspils "Spars"), Ojārs Bērziņš, Daniels Gersons (abi Valmiera), Roberts Bērziņš, Emīls Krūmiņš (BJBS "Rīga/DSN"), Kristofers Strautmanis (Saldus), Jēkabs Beks (“Brose Bamberg”, Vācija), Everts Ramza, Artūrs Niedra (BJBS “Rīga”), Valters Vuciņš, Rodijs Mačoha (abi Liepāja), Mikus Brencāns (Ogre), Roberts Bērze (Sigulda), Nikolajs Atanasovs (BJBS “Rīga/Rīdzene”).

Eiropas U16 čempionāts puišiem Melnkalnes galvaspilsētā Podgoricā sāksies 11. augustā.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!