Logo

U16 puiši: divas uzvaras pār Zviedrijas kadetiem

U16 puiši: divas uzvaras pār Zviedrijas kadetiem

Latvijas U16 puišu izlase neitrālā laukumā Igaunijā aizvadīja divas pārbaudes spēles ar Zviedrijas kadetiem un abās uzvarēja – 85:81 (20:12, 39:41, 62:59) un 65:44 (12:12, 31:20, 56:35). Nākamās nedēļas sākumā Latvijas komanda Mežaparkā divreiz tiksies ar Krievijas U16 izlasi.

Latvijas U16 izlases galvenais treneris Mārtiņš Gulbis:

“Patīkami uzvarēt, un labi, ka pakāpeniski uzlabojas spēles kvalitāte.

Pirmdien no rīta bija intensīvs treniņš, pēc tam divarpus stundu brauciens autobusā, un pirmajā spēlē laukumā bija mazliet jūtams svaiguma trūkums. Izanalizējam spēli, mazliet pamainījām akcentus, un šodien aizsardzība jau bija ļoti labā līmenī.

Ejam uz priekšu, bet, protams, vēl ir daudz slīpējamu lietu. Pagaidām slodzes nesamazinām, lai labāko sportisko formu sasniegtu pēc divām nedēļā.

Ierindā ir 12 spēlētāji. Par trīspadsmito – Robertu Bērziņu, kurš Baltijas kausa izcīņas turnīrā tika savainots – vēl gaidām precīzu mediķu slēdzienu. Ceru, ka viņš atgriezīsies ierindā. Savainojuma dēļ treniņus neturpina Mikus Brencāns.”

Latvijas U16 izlases kandidāti: Kristaps Ķilps (Ventspils "Spars"), Ojārs Bērziņš, Daniels Gersons (abi Valmiera), Roberts Bērziņš, Emīls Krūmiņš (BJBS "Rīga/DSN"), Kristofers Strautmanis (Saldus), Jēkabs Beks (“Brose Bamberg”, Vācija), Everts Ramza, Artūrs Niedra (BJBS “Rīga”), Valters Vuciņš, Rodijs Mačoha (abi Liepāja), Mikus Brencāns (Ogre), Roberts Bērze (Sigulda), Nikolajs Atanasovs (BJBS “Rīga/Rīdzene”).

Eiropas U16 čempionāts puišiem Melnkalnes galvaspilsētā Podgoricā sāksies 11. augustā.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!