Logo

U16 puiši: Eiropas čempionāta grupā ar Spāniju, Melnkalni un Zviedriju

U16 puiši: Eiropas čempionāta grupā ar Spāniju, Melnkalni un Zviedriju

Eiropas basketbola U16 puišu čempionātā, kas no 11. līdz 19. augustam risināsies Melnkalnes galvaspilsētā Podgoricā, Latvijas kadetu komanda (2001. dzimšanas gads un jaunāki) D grupas turnīrā cīnīsies ar Spānijas, Lietuvas un Portugāles komandām. Astotdaļfinālā D grupas komandas tiksies ar C grupas vienībām (Francija, Itālija, Krievija, Igaunija). Uzvarētāji turpinās cīņu par 1.-8.vietu, zaudētāji turpinās spēlēt par 9.-16.vietu.

Eiropas U16 čempionāts, puiši

#A grupaB grupaC grupaD grupa
1 Lietuva Turcija Francija Spānija
2 Serbija Vācija Itālija Latvija
3 Horvātija Somija Krievija Melnkalne
4 Izraēla Slovēnija Igaunija Zviedrija

Latvijas U16 puišu izlases galvenais treneris Mārtiņš Gulbis:

“Patlaban notiek kandidātu apzināšana – pats sekoju VEF Jaunatnes basketbola līgas spēlēm un runāju ar labāko komandu treneriem. Vairāki basketbolisti jau pagājušajā vasarā bija U16 izlases sastāvā vai vismaz piedalījās treniņprocesā.

No apmēram 25 spēlētājiem, kuri atrodas uzmanības lokā, 15 tiks uzaicināti uz izlašu treniņnometni decembra beigās Salaspilī. No tiem 12 janvāra sākumā Tallinā spēlēs Baltijas jūras kausa izcīņā. Februārī piedalīsimies tradicionālajā pārbaudes turnīrā Turcijā. Gatavošanās programma ir pietiekami plaša, iespējas sevi parādīt būs daudziem.

Šis gadugājums nav bagāts gara auguma spēlētājiem un žilbinošiem talantiem, tātad komandas taktikā jāliek uzsvars uz kolektīvu spēli, agresivitāti, cīņassparu. Pie šo īpašību attīstīšanas strādāsim no pirmās treniņu dienas.”

Latvijas U16 puišu izlases statistika: Vīriešu U16 izlase

 

Seko un uzzini pirmais:

 

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!