Logo

U16 puiši: nosaukti kandidāti Turcijas turnīram

U16 puiši: nosaukti kandidāti Turcijas turnīram

Uz treniņnometni uzaicināti desmit spēlētāji, kuri janvāra sākumā izcīnīja pirmo vietu Baltijas jūras kausa izcīņā Tallinā: Niks Salenieks (BJBS “Rīga/DSN”), Adrians Šnipke, Aivars Dambis (abi BJBS “Rīga”), Valters Vēveris, Rainers Hermanovskis (abi Valmieras BSS un BK "Vidzemes augstskola"), Gints Zomerfelds (“VEF skola”), Kristians Šefanovskis (Ventspils “Spars”), Kristers Elksnītis, Matīss Surkulis (abi Jēkabpils) un Niks Līnis (Cēsis). Klāt nākuši pērnā U16 čempionāta dalībnieki Artūrs Kurucs (“Laboral Kutxa” jauniešu sistēma, Spānija), Artūrs Žagars (BJBS “Rīga/DSN”) un Armands Berķis (“VEF skola”), kā arī Ralfs Ērkšķis (Ventspils “Spars”), Oskars Hlebovickis (Ogres BS), Roberts Bērziņš (BJBS “Rīga/DSN”), Aleksis Ābols (Valmieras BSS un BK "Vidzemes augstskola"), Māris Ramanis (abi “Valmiera/ORDO”).

Latvijas U16 izlases galvenais treneris Artūrs Visockis-Rubenis:

“Uz Turciju netiek viens no komandas līderiem Tallinas turnīrā Anrijs Miška, kuram šajā laikā jāsakārto mācības Spānijā un jāpiedalās svarīgās spēlēs Madrides “Real” jauniešu komandas sastāvā. Veselības stāvokļa dēļ šoreiz nevarēsim pārbaudīt Edvardu Mežuli.

Salīdzinot ar spēlēm Tallinā, būs mazliet savādāks lomu sadalījums, tātad būs izmaiņas arī komandas taktikā un “ķīmijā”. Mērķis – sacensībā ar Eiropas labākajām U16 komandām progresēt no spēles uz spēli.”

Turcijas turnīrā piedalīsies 12 komandas. Latvijas komanda iekļauta A apakšgrupā un no 30.janvāra līdz 3.februārim spēļu secībā sacentīsies ar Vācijas, Lietuvas, Slovēnijas, Turcijas un Bulgārijas kadetu izlasēm. Otrajā apakšgrupā spēlēs Argentīna, Francija, Melnkalne, Serbija, Ukraina un Turcijas otrā izlase Atkarībā njo grupā ieņemtās vietas, pēdējās divās dienās būs spēles par 1.-4., 5.-8. vai 9.-12.vietu. Spēļu tiešraides tradicionāli pieejamas Turcijas Basketbola federācijas mājaslapā.

Latvijas komanda Turcijas turnīrā piedalīsies piekto gadu pēc kārtas. 2012.gadā tika iegūta 11.vieta (bilance 1-6), 2013.gadā – 7.vietā (3-5), 2014.gadā latvieši uzvarēja visās sešās spēlēs un 16 komandu konkurencē izcīnīja pirmo vietu, bet pērn finišēja 7.vietā (4-3).

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!