Logo

U16 puiši: nosaukts sastāvs Eiropas čempionātam

U16 puiši: nosaukts sastāvs Eiropas čempionātam

Latvijas U16 izlases galvenais treneris Mārtiņš Gulbis nosaucis 12 basketbolistus, kuri pārstāvēs Latviju Eiropas kadetu čempionātā. Turnīrs Melnkalnes galvaspilsētā Podgoricā sāksies 11. augustā.

Pārbaudes spēļu ciklu kadetu izlase noslēdza ar divām uzvarām pār Krievijas izlasi – 92:70 un 88:69. Iepriekš komanda piedalījās Baltijas kausa izcīņā (ar Lietuvu 65:74, ar Turciju 79:92, ar Igauniju 73:57) un divas reizes pieveica Zviedrijas kadetus (85:81 un 65:44).

Latvijas U16 izlases galvenais treneris Mārtiņš Gulbis:

“Treniņos labi pastrādāts. Pārbaudes spēļu rezultāti un saturs liecina, ka esam uz pareizā ceļa, jo snieguma kvalitāte uzlabojās. Bet – vienmēr jau gribas, lai būtu vēl labāk.

Informācijas par pretiniekiem netrūkst, bet vairāk koncentrējamies uz savu spēli. Zinām, kas jāizdara, lai uzvarētu, taču izšķiroša nozīme būs tam, ko spēsim konkrētajā spēlē izdarīt laukumā.

Galvenais, ka veidojas pareiza mentalitāte – nerespektējam uzrakstus uz krekliem un negriezīsim ceļu nevienam pretiniekam.”

Latvijas U16 izlases sastāvā iekļauti: Kristaps Ķilps (Ventspils "Spars"), Ojārs Bērziņš, Daniels Gersons (abi Valmiera), Roberts Bērziņš, Emīls Krūmiņš (BJBS "Rīga/DSN"), Kristofers Strautmanis (Saldus), Jēkabs Beks (“Brose Bamberg”, Vācija), Everts Ramza, Artūrs Niedra (BJBS “Rīga”), Valters Vuciņš, Rodijs Mačoha (abi Liepāja), Nikolajs Atanasovs (BJBS “Rīga/Rīdzene”).

Eiropas U16 čempionāta D grupas turnīrā Latvijas komandas pretinieki būs Spānijas (11.augustā plkst.14:45), Zviedrijas (12. augustā 19:15) un Melnkalnes komandu (13.augustā 21:30). Astotdaļfinālā būs jāspēlē ar kādu no C grupas vienībām (Francija, Itālija, Krievija, Igaunija).

 

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!