Logo

U16 puiši: otrie Baltijas kausā, nosaukts divpadsmitnieks Eiropas čempionātam

U16 puiši: otrie Baltijas kausā, nosaukts divpadsmitnieks Eiropas čempionātam

Latvijas U16 izlases galvenais treneris Artūrs Visockis-Rubenis:

“Spēlējām ar trim Eiropas čempionāta A divīzijas komandām – neatsverama pieredze un prakse, saskaroties ar agresīviem un talantīgiem pretiniekiem.

Visstabilāk nospēlējām ar Turcijas komandu, kad cīņas gaitu kontrolējām no sākuma līdz pašām beigām.  

Spēles ar Lietuvu allaž bijušas gan ļoti principiālas, gan noderīgas, lai saprasu, pie kā vēl jāpiestrādā. Nežēlīgi tikām sodīti par katru kļūdu un divas nedēļas pirms Eiropas čempionāta sākuma tas bija ļoti svētīgi.

Uz atlikušo sagatavošanās laiku paliekam 12 spēlētāju sastāvā, lai treniņos, kā arī pārbaudes spēlēs ar Krievijas un Igaunijas komandām slīpētu nianses un iespēlētu virknējumus, kas dosies laukumā Eiropas čempionātā."

Baltijas kausa Pēdējā kārtā: Turcija - Igaunija 72:67. Noslēguma tabula: Lietva 2-1 (+14), Latvija 2-1 (+1), Turcija 2-1 (-15), Igaunija 0-3. 

Latvijas U16 izlase: Valters Vēveris, Rainers Hermanovskis, Dāvids Vīksne (visi Valmiera), Artūrs Žagars, Niks Salenieks, Roberts Bērziņš (visi BJBS “Rīga/DSN”), Adrians Šnipke, Edvards Mežulis (abi BJBS “Rīga”), Armands Berķis (“VEF skola”), Oskars Hlebovickis (Ogre), Anrijs Miška (Valmiera - Madrides “Real”), Artūrs Kurucs (Cēsis – “Laboral Kutxa”).

Statistika un kalendārs: Vīriešu U16 izlase

Eiropas jaunatnes čempionāti šosezon risināsies pēc jaunas formulas. Pirmajā posmā komandas aizvadīs pa trim spēlēm grupas turnīrā, noskaidrojot komandu reitingu. Pēc tam sāksies izslēgšanas spēles: astotdaļfināls (A1-B4, A2-B3, C1-D4, C2-D3 utt.), ceturtdaļfināls par 1.-8. un 9.-16.vietu, pusfināli un finālspēles. Trīs pēdējo vietu ieguvējas zaudēs vietu A divīzijā.

U16 Eiropas čempionāts

#A grupaB grupaC grupaD grupa
1SpānijaTurcijaFrancijaSerbija
2ItālijaVācijaLietuvaGrieķija
3LatvijaHorvātijaBosnijaSomija
4ZviedrijaPolijaMelnkalneIgaunija

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!