Logo

U16 puiši: uz līdzdalību Eiropas čempionātā 17 pretendenti

U16 puiši: uz līdzdalību Eiropas čempionātā 17 pretendenti

Latvijas U16 puišu izlase sākusi gatavoties Eiropas kadetu čempionātam, kas no 11. līdz 19. augustam risināsies Melnkalnes galvaspilsētā Podgoricā.

Galvenais treneris Mārtiņš Gulbis kandidātu sarakstā iekļāvis 22 spēlētājus, bet pēc dažām treniņu dienām ierindā palikuši 17. Lielākā daļa ziemā jau pārbaudīti Baltijas jūras kausa izcīņā un starptautiskajā turnīrā Turcijā.

Latvijas U16 izlases kandidāti: Kristaps Ķilps, Kristofers Šepte (abi Ventspils "Spars"), Ojārs Bērziņš, Daniels Gersons, Ņikita Zadvornijs (visi Valmiera), Roberts Bērziņš, Emīls Krūmiņš (BJBS "Rīga/DSN"), Kristofers Strautmanis (Saldus), Jēkabs Beks (“Crailsheim Merlins”, Vācija), Everts Ramza, Artūrs Niedra (BJBS “Rīga”), Valters Vuciņš, Rodijs Mačoha (abi Liepāja), Mikus Brencāns (Ogre), Roberts Bērze, Daniels Iļjins (abi Sigulda), Nikolajs Atanasovs (BJBS “Rīga/Rīdzene”).

Jēkabs Beks, kurš mācību dēļ aizkavējies Vācijā, komandai pievienosies 10. jūlijā, bet Mikus Brencāns pēc savainojuma izārstēšanas treniņus varēs atsākt 18. jūlijā.

Pirmās pārbaudes spēles paredzētas Baltijas kausa izcīņā Kauņā no 17. līdz 19. jūlijam ar Turcijas Lietuvas un Igaunijas komandām. Pēc tam pa divām reizēm tiks spēlēts ar Zviedrijas un Krievijas kadetiem, bet viena pārbaudes spēle notiks Podgoricā dienu pirms Eiropas čempionāta sākuma.

Eiropas U16 čempionātā D grupas turnīrā Latvijas komanda spēlēs ar Spānijas, Zviedrijas un Melnkalnes vienībām. Astotdaļfinālā būs jāspēlē ar kādu no C grupas vienībām (Francija, Itālija, Krievija, Igaunija).

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!