Logo

Kristīne Žeimute: U14 meiteņu izlases galvenais trumpis bija ātrums

Kristīne Žeimute: U14 meiteņu izlases galvenais trumpis bija ātrums

“No lietuvietēm atpalikām fizisko parametru ziņā, taču tas nebija galvenais zaudējuma iemesls. Pirmo puslaiku pabeidzām ar deviņu punktu pārsvaru, bet otro sākām neveiksmīgi, un piezagās apjukums. Varbūt pietrūka fiziskā spēka, jo Tallinā iebraucām 40 minūtes pirms spēles sākuma, bet visvairāk pietrūka emociju, psiholoģiskā spēka. Muļķīgs zaudējums...

Visas četras meiteņu komandas bija spēkos diezgan līdzīgas. Viegli nenāca arī uzvara pār somietēm, kurām varēja saskatīt lielu potenciālu. Fiziski attīstītas meitenes, varbūt līdz šim basketbolu spēlējušas mazāk nekā mēs, bet spēļu prakses un pieredzes iegūšana ir tikai laika jautājums. Savukārt Igaunijas – Lietuvas spēles bija bagāta dažādiem pavērsieniem. Pirmajā puslaikā lietuvietes ieguva 18 punktu pārsvaru, bet spēle beidzās ar plus 14 Igaunijas labā.

Pirms pēdējās spēles ar Igaunijas komandu mēs, treneres, zinājām, ka uzvara ar desmit punktu pārsvaru nodrošinās pirmo vietu, bet spēlētāju uzmanību akcentējam uz spēles kvalitāti, nevis rezultātu. Izdevās uzspiest mums izdevīgu spēles stilu un pirmo puslaiku pabeidzām ar 39:18. Otrajā pārsvaru droši noturējām.

Veselības problēmu dēļ pēdējā mačā nevarēja piedalīties viena no mūsu stabilākajām spēlētājām Lota Krēsliņa, bet vieta nepalika tukša – pieteicās citas līderes.

Ir talantīgas spēles, izveidojās labs kolektīvs, un ir interesantas meitenes, kuras nākotnē noteikti jāpārbauda izlasē. Un jācer, ka vismaz dažas vēl krietni pastiepsies augumā.”

Latvijas U14 meiteņu izlases statistika: Meiteņu U-14 izlase

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!