Logo

Apstiprināti U14 izlašu galvenie treneri

Apstiprināti U14 izlašu galvenie treneri

Latvijas Basketbola savienības valde apstiprinājusi galvenos trenerus U14 meiteņu un puišu izlasēm, kas no 9. līdz 11. jūnijam Rīgā piedalīsies Baltijas kausa izcīņas turnīros.

Baltijas kausa izcīņā šajā vecuma grupā piedalās Latvijas, Lietuvas un Igaunijas komandas, turklāt mājinieki tradicionāli startē ar diviem sastāviem.

Par U14 meiteņu izlases galveno treneri apstiprināts Matīss Rožlapa (attēlā pa labi), kurš iepriekš bijis otrais treneris U16 meiteņu un U18 puišu izlasēs, bet šosezon trenē BK “Kolibri”/47.vsk. meiteņu komandu, kā arī darbojas kā “Barons kvartāls” otrais treneris.

Novērtējot sasniegumus darbā ar šī vecuma meitenēm, LBS Treneru komisija darbam U14 izlasē ieteikusi arī Rīgas 3.BJSS treneri Ingūnu Markūni un BJBS “Rīga/Jugla” treneri Diānu Kuzinu.

Par U14 puišu izlases galveno treneri apstiprināts Basketbola skolas “Ķeizars Rīga” treneris Jānis Butāns (attēlā pa kreisi), kurš iepriekš bijis otrais treneris Latvijas U18 un U20 izlasēs.

Treneru komisija darbam U14 izlasē ieteikusi arī šīs vecuma grupas labāko komandu vadītājus Rēzeknes “Ezerzeme” treneri Alekseju Grehovu un Ādažu komandas treneri Arni Krištopānu.

Komentāri (1)

Seko mums!