Logo

U19 meitenes: uzvara PK priekšspēles pirmajā mačā

U19 meitenes: uzvara PK priekšspēles pirmajā mačā

Latvijas U19 sieviešu izlase Itālijas pilsētā Spilimbergo četru komandu pārbaudes turnīra pirmajā spēlē pārspēja Itālijas komandu – 68:58 (12:18, 35:30, 51:40). Otrdien mūsu komanda spēlēs ar Spānijas U19 izlasi, trešdien – ar amerikānietēm. Visas komandas gatavojas U19 Pasaules kausa izcīņai, kas sāksies 22. jūlijā.

Latvijas komanda pirmo spēli Itālijā aizvadīja tikai astoņu spēlētāju sastāvā, jo četras – Digna Strautmane, Laura Grabe, Maija Gertsone un Dinija Pāvelsone – pēc Eiropas U20 čempionāta Portugālē U19 izlasei pievienojās tikai pirmdien vēlu vakarā.

U19 izlases galvenais treneris Ainārs Čukste:

“Noderīgs mačs, lai iespēlētos pēc garā treniņprocesa.

Rezultātu nepārvērtēsim, jo Itālijas komandas sastāvā neredzēju vairākas iepriekšējās sezonas līderes. Iespējams, mājinieces Pasaules kausa priekšvakarā gribēja pārbaudīt rezervistes. Taču arī mēs vēl nebijām labākajā sastāvā.

Pirmajai spēlei sniegums bija labs. Agresivitāte bija gan aizsardzībā, gan uzbrukumā, visām spēlētājām bija labas epizodes. Īpaši Ivandai Hudjakovai, kura kļuva par rezultatīvāko (16 punkti). Ar Spāniju iesaistīsim arī četrinieku, kas tikko pievienojās no Portugāles, dodot iespēju spēlēt visām.”  

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!