Logo

U19 PK, meitenes: grupā ar Kanādu, Mozambiku un Taizemi

U19 PK, meitenes: grupā ar Kanādu, Mozambiku un Taizemi

U19 Pasaules kausa izcīņas (2000. dzimšanas gads un jaunākas) izlozē Latvijas komanda iekļuvusi A grupā un pirmajā posmā spēļu secībā tiksies ar Amerikas zonas U18 čempionāta sudraba medaļu ieguvējām Kanādas basketbolistēm, kā ari Āfrikas vicečempioni Mozambikas izlasi un laukuma saimniecēm Taizemes basketbolistēm. FIBA U19 Pasaules kausa izcīņa  notiks 20. līdz 28. jūlijam.

Pēc pirmā posma grupu turnīriem notiks astotdaļfināla spēles, kurās A grupas komandas sacentīsies ar B grupas vienībām. Kaimiņu grupā spēlēs Eiropas čempionāta 5. vietas ieguvējas Beļģijas basketbolistes, Āzijas čempionvienība Ķīna, Āfrikas čempionvienība Mali un Amerikas zonas trešā labākā komanda Argentīna.

Latvijas U19 izlases galvenais treneris Matīss Graudiņš:

“Spriežot pēc valstu nosaukumiem, par izlozi grēks sūdzēties. Tomēr nedrīkstam zaudēt modrību un nenovērtēt “netradicionālo” basketbola valstu spēku. Jau bijuši gadījumi, kad nezināmu pretinieku spēles stils sagādājis nopietnas problēmas. Pirmais mērķis – iekļūt labāko astoņniekā, un tas ir reāli sasniedzams.

Ar U18 izlases galveno treneri Aināru Čuksti un U20 izlases vadītāju Aigaru Neripu esam  izrunājuši gan spēlētāju sadali, gan gatavošanās taktiku. Gatavošanās procesā ar U18 izlasi darbosimies roku rokā, veidosim līdzīgu spēles rokrakstu. Tūlīt pēc Eiropas U18 čempionāta mūs interesējošās spēlētājas pievienosies U19 izlasei. Uz Pasaules kausa izcīņu dosimies iespējami labākajā sastāvā.

Sarunas par pārbaudes spēlēm turpinās – pēc izlozes vienoties būs vieglāk. Piemēram, labi, ka Spānijas izlase ielozēta otrajā zarā – iepriekš jau esam spēlējuši mēģināsim vienoties arī tagad.”

Pasaules U19 kausa izloze

A grupa B grupa C grupa D grupa
Taizeme Ķīna ASV Vācija
Latvija  Beļģija Ungārija Spānija
Kanāda Argentīna Austrālija Japāna
Mozambika Mali Koreja Kolumbija

Astotdaļfinālā savā starpā spēlēs Aun B grupu, C un D grupu komandas. Astotdaļfināla uzvarētāji turpinās cīņu par 1.-8. vietu, zaudētāji – par 9.-16. vietu.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!