Logo

Sieviešu valstsvienībai 7. jūnijā Rozā lentītes spēle ar Turcijas izlasi

Sieviešu valstsvienībai 7. jūnijā Rozā lentītes spēle ar Turcijas izlasi

Jau devīto gadu Latvijas Basketbola savienība sadarbībā ar Sieviešu volontieru biedrību "VITA" rīko kampaņu "Pārbaudi krūtis, lai dzīvotu", kuras ietvaros mudina sievietes rūpēties par savu veselību, veicot krūšu pašpārbaudes un izmantojot valsts apmaksātās krūts mamogrāfijas pārbaudes. Piektdien, 7. jūnijā, plkst.19:45 “Arēnā Rīga” notiks ikgadējā Rozā lentītes labdarības basketbola spēle starp Latvijas un Turcijas sieviešu izlasēm, kurā pēdējo 195. reizi valstsvienības formas tērpā laukumā izies Gunta Baško.

“Sportistes ir stipras sievietes, bet būt stiprai nozīmē būt veselai. Esam gandarītas, ka varam būt vēstneses tik atbildīgā kampaņā un aicinām visas sievietes nopietni izturēties pret savu veselību,” uzsver Latvijas sieviešu valstsvienības ģenerālmenedžere Gunta Baško. “Pirms deviņiem gadiem piedalījos pirmajā Rozā lentītes spēlē, 7. jūnijā iziešu laukumā arī devītajā, kas man būs īpaša –  “Uz redzēšanos” spēle valstsvienībā.”

Atklājot krūts vēzi agrīnā stadijā, pastāv ļoti augsta iespēja to izārstēt. Kampaņas “Pārbaudi krūtis, lai dzīvotu” ietvaros speciālistu apmācītas vēstneses izglītos sievietes visā Latvijā. Šogad īpaši  tiek uzsvērta personalizētas pieejas nozīme krūts vēža pacientu ārstēšanā. Personalizēta ārstēšana onkoloģijā kļūst aizvien izplatītāka, jo, veicot gēnu analīzes, ir iespējams ātri un precīzi noteikt konkrēto vēža šūnu ģenētiskās mutācijas veidu un pacientei piemērot atbilstošo terapiju.

Rozā lentītes spēles dienā 7. jūnijā jau no plkst. 17:30 “Arēnā Rīga” notiks dažādas aktivitātes:  darbnīcas, streetfood un citas iespējas labi pavadīt laiku. Plkst.19:40 sāksies spēle starp Latvijas un Turcijas sieviešu valstsvienībām, kas 2017. gada Eiropas čempionātā izcīnīja attiecīgi 6. un 5. vietu, bet pērn startēja Pasaules kausa izcīņā. Abas komandas gatavojas Eiropas sieviešu čempionāta finālturnīram, kas 27. jūnijā sāksies Rīgā un Serbijas pilsētās Zrenjaninā un Nišā.

Ieeja spēlē par ziedojumiem - visi līdzekļi tiks novirzīti smagi slimu vēža pacientu ārstēšanai.

Sekojiet līdzi kampaņas aktivitātēm:  www.facebook.com/Laidzivotu

Informācija par Rozā lentītes spēli. 

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!