Logo

Vaira Vīķe-Freiberga aicina sievietes atbildīgi izturēties pret savu veselību un baudīt Rozā lentītes spēli

Vaira Vīķe-Freiberga aicina sievietes atbildīgi izturēties pret savu veselību un baudīt Rozā lentītes spēli

Piektdien, 7. jūnijā, “Arēnā Rīga” jau devīto reizi notiks Rozā lentītes spēle starp Latvijas un Turcijas sieviešu basketbola valstsvienībām.

Krūts vēzis ir visizplatītākā onkoloģiskā slimība Latvijā, kas, laikus atklāta, ir efektīvi izārstējama. Latvijas sieviešu basketbola valstsvienība kopš 2011. gada  piedalās informatīvajā kampaņā “Pārbaudi krūtis, lai dzīvotu!”.

Latvijas eksprezidente Vaira Vīķe-Freiberga video uzrunā aicina sievietes atbildīgi izturēties pret savu veselību, izmantot valsts apmaksātās pārbaudes un 7. jūnijā apmeklēt Rozā lentītes spēli.

“Katrai sievietei nopietni jāpadomā, ko nozīmē viņas veselība – ne tikai viņai pašai, bet arī viņas bērniem, vecākiem, māsām, brāļiem, dzīvesbiedriem. Latvijas sieviešu basketbola valstsvienības kapteinei Guntai Baško no visām mums sirsnīgs paldies par lielisko karjeru un arī par to, ka viņa bijusi vēstniece kampaņai “Pārbaudi krūtis, lai dzīvotu!” Baudīsim spēli, un atcerēsimies savu atbildību pret savu veselību un savām ģimenēm,” uzsver Vaira Vīķe-Freiberga.

Rozā lentītes pasākumi “Arēnā Rīga” 7. jūnijā sāksies pulksten 17:30 ar Street food festivālu, skaistuma darbnīcām un dažādiem konkursiem. Rozā Lentītes spēle starp olimpisko turnīru un Pasaules kausa izcīņas dalībniecēm Latvijas un Turcijas valstsvienībām sāksies pulksten 19:30. Latvijas valstsvienības sastāvā pēdējo reizi laukumā izies ilggadējā komandas kapteine Gunta Baško.

Ieeja par ziedojumiem krūts vēža pacientu atbalstam.

Tiekamies 7.jūnijā 17.30 Arēnā Rīga!

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!