Logo

U19 izlase jūnijā spēlēs ar Baltkrieviju, Brazīliju, Kanādu un Krieviju

U19 izlase jūnijā spēlēs ar Baltkrieviju, Brazīliju, Kanādu un Krieviju

Iezīmēts Latvijas U19 izlases pārbaudes spēļu grafiks, gatavojoties pasaules čempionātam, kas 30.jūnijā sāksies Valmierā un Liepājā.

Uz treniņnometni uzaicināto izlases kandidātu sarakstu U19 izlases galvenais treneris Ziedonis Jansons sola darīt zināmu pēc Swedbank Latvijas Jaunatnes basketbola līgas U19 grupas finālturnīra, kas paredzēts no 6. līdz 8.maijam.

Treniņi sāksies maija pēdējā dekādē. No 3. līdz 5.jūnijam Rīgā viesosies Baltkrievijas U20 izlase ar kuru paredzētas trīs spēles.

11. un 12.jūnijā paredzētas divas pārbaudes spēles ar Amerikas vicečempioniem Brazīlijas U19 izlasi (visticamāk - Kandavā), kas arī gatavosies pasaules čempionātam. Iespējams, tās notiks Kandavā.

Jūnija pēdējā dekādē Lietuvā notiks vairāku U19 izlašu spēļu sērija, kas tiek rīkota saziņā ar ASV profesionālā basketbola organizācijām.  Paredzams, ka tās ietvaros 25.jūnijā Panevēžā Latvijas komanda sacentīsies ar Kanādas izlasi (3.vieta Amerikas čempionātā), bet 26.jūnijā - ar Eiropas vicečempioniem Krievijas junioriem.

Latvijas komandas galvenais treneris Ziedonis Jansons uzsver, ka septiņas spēles ir optimāls skaits, lai gūtu precīzu priekšstatu par izlases kandidātu spējām palīdzēt komandai, atjaunotu taktiskās saiknes un vienlaikus saglabātu emocionālo un fizisko svaigumu, kas būs ļoti nepieciešams pasaules čempionata garajā distancē.

Pasaules U19 čempionāta pirmajā posmā Latvijas komanda Valmierā spēlēs ar Taivānas (30.jūnijā), Austrālijas (1.jūlijā) un Argentīnas (2.jūlijā) izlasēm. Cīņu par medaļām turpinās trīs komandas.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!