Logo

25. jūnijs, Latvija – Krievija: biļetes uz šovasar vienīgo vīriešu valstsvienības spēli Rīgā

25. jūnijs, Latvija – Krievija: biļetes uz šovasar vienīgo vīriešu valstsvienības spēli Rīgā

Pirmdien, 25. jūnijā – pirmajā darba dienā pēc Jāņiem – plkst.19 “Arēnā Rīga” Latvijas vīriešu basketbola valstsvienība aizvadīs šovasar vienīgo spēli savu skatītāju priekšā. Pretinieki – Krievijas izlase, kas 2017. gada Eiropas čempionātā tika uzvarēta, tomēr noslēguma tabulā apsteidza mūsu komandu (4. un 5. vieta). 

“Zinu ka džeki atdos visu laukumā, tāpēc ejam atbalstīt!” sociālos tīklos līdzjutējus aicina Kristaps Porziņģis, kurš rehabilitējas pēc smaga savainojuma, tāpēc šovasar valstsvienībai laukumā nevarēs palīdzēt. Toties, ļoti iespējams, jūnija spēļu ciklā ierindā būs NBA spēlējošais Dāvis Bertāns, Eirolīgas klubu pārstāvji Dairis Bertāns, Jānis Strēlnieks un Jānis Timma, pieredzējušais Jānis Blūms, atraktīvais Žanis Peiners, enerģiskie Mārtiņš Meiers un Rolands Šmits, kā arī citi Latvijas labākie basketbolisti.

Izvēlies biļetes sava novada sektorā un atbalsti Latvijas komandu ceļā uz Pasaules kausa izcīņas finālturnīru! Cenā - sākot no 4 EUR.

Biļetes var iegādātie šeit

Gan Latvijas, gan Krievijas komandai tā būs pēdējā pārbaudes spēle pirms Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīra pirmā posma izšķirošajām spēlēm. Pēc pirmajām četrām spēlēm abas komandas savās grupās atrodas vienādās pozīcijās – pa 2 uzvarām 4 spēlēs. Latvijas komanda nospēlējusi 1:1 ar Turcijas izlasi (73:85 un 79:70), uzvarējusi Zviedriju (82:73) un zaudējusi Ukrainai (68:82). Savukārt Krievijas izlase dalījusi punktus ar Bosniju (76:81 un 70:53), uzvarējusi Beļģiju (76:69) un zaudējusi Francijai (74:75).

Abas Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīra pēdējās spēles Latvijas komanda aizvadīs izbraukumā: 28. jūnijā Stokholmā ar Zviedrijas izlasi un 1. jūlijā Kijevā ar Ukrainas komandu.

Latvijas vīriešu valstsvienības galvenais treneris Arnis Vecvagars:

“Ir reālas cerības, ka valstsvienībai varēs palīdzēt Eirolīgas klubu spēlētāji. Dairis Bertāns, Jānis Strēlnieks un Jānis Timma  vairākkārt pauduši apņēmību spēlēt, jo vēlas izcīnīt tiesības piedalīties Pasaules kausa izcīņā. Zinu, ka līdzīgi noskaņots ir Dāvis Bertāns un arī Kristaps Porziņģis, kuram gan vēl priekšā ilgs rehabilitācijas process un pagaidām viņš palīdzēt nevarēs. Esmu pārliecināts, ka pārbaudes spēle ar spēcīgiem un principiāliem pretiniekiem palīdzēs labāk sagatavoties ļoti svarīgajām spēlēm Stokholmā un Kijevā.”

Valstsvienības kandidāti tiks nosaukti maija vidū.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!