Logo

Kontaktinformācija

Latvijas Basketbola savienība

  • Rīga, Ieriķu iela 3, LV-1084
  •  +371 67292087
  •  lbs@lbs.lv
  •  
  • Darba laiks: Pirmdiena - Piektdiena 9:00 - 18:00
  • Kaspars Cipruss
    Kaspars CiprussLBS ģenerālsekretārs67292087kaspars.cipruss@lbs.lv
  • Raimonds Vējonis
    Raimonds VējonisLBS prezidents(+371) 29219189raimonds.vejonis@lbs.lv

Latvijas nacionālās izlases

  • Gunta Baško
    Gunta BaškoSieviešu valstsvienības ģenerālmenedžere+371 67292087gunta.basko@lbs.lv
  • Edijs Eglītis
    Edijs EglītisLatvijas nacionālo sieviešu izlašu koordinators67292087edijs@lbs.lv
  • Emīls Toms
    Emīls TomsLatvijas nacionālo vīriešu izlašu koordinators, LBS licencēšanas un pāreju menedžeris67292087emils.toms@lbs.lv

Latvijas Basketbola līgas

  • Kristaps Janičenoks
    Kristaps JaničenoksLatvijas basketbola līgu direktors67292087kristaps.janicenoks@lbs.lv
  • Līga Goldmane
    Līga GoldmaneLatvijas Sieviešu basketbola līgas direktore67292087liga.goldmane@lbs.lv
  • Agnis Pērkons
    Agnis PērkonsLatvijas basketbola līgu galvenais tiesnesis67292087agnis.perkons@lbs.lv
  • Ance Seikstule
    Ance SeikstuleLatvijas basketbola līgu projektu vadītāja67292087ance.seikstule@lbs.lv

Latvijas Jaunatnes basketbola līga

  • Ieva Lejiņa
    Ieva LejiņaLatvijas Jaunatnes basketbola līgas direktore67292087ieva.lejina@lbs.lv
  • Elvijs Mičulis
    Elvijs MičulisLJBL projektu vadītājs+371 67292087elvijs.mičulis@lbs.lv
  • Oskars Lucis
    Oskars LucisLatvijas Jaunatnes basketbola līgas tiesnešu koordinators29145070oskars.lucis@inbox.lv

3x3 basketbols

  • Nauris Metnieks
    Nauris Metnieks3x3 basketbola projektu koordinators+371 27009600nauris.metnieks@lbs.lv

Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa

  • Karolis Marcinkevicius
    Karolis MarcinkeviciusMārketinga nodaļas vadītājs67292087karolis.marcinkevicius@lbs.lv
  • Kalvis Kovaļevs
    Kalvis KovaļevsPārdošanas vadītājs67292087kalvis.kovalevs@lbs.lv
  • Matīss Stasjūns
    Matīss StasjūnsMārketinga projektu vadītājs67292087matiss.stasjuns@lbs.lv
  • Guntis Keisels
    Guntis Keiselsbasket.lv redaktors67292087guntis.keisels@lbs.lv

Administrācija

  • Arta Vecvagare
    Arta VecvagareBiroja vadītāja+371 67292087arta.grase@lbs.lv
  • Gundars Vēveris
    Gundars VēverisFinanšu direktors67292087gundars.veveris@lbs.lv
  • Sigita Jacino
    Sigita JacinoGrāmatvede67895966sigita@lbs.lv

Seko mums!