Logo

RSU zaudējums saasina intrigu Baltijas sieviešu turnīrā

RSU zaudējums saasina intrigu Baltijas sieviešu turnīrā

Latvijas – Igaunijas Sieviešu  basketbola līgas turnīrā, kurā 11 komandas cīnās par divām ceļazīmēm uz Baltijas apvienotā čempionāta pamatturnīru, nevienai komandai nav izdevies izvairīties no zaudējuma. Sestdien līdervienība RSU izbraukumā Tallinā ar 66:70 zaudēja “Tallinn Ulikool”.

Tallinas studentes pirmās ceturtdaļas vidū izvirzījās vadībā un, kaut arī tālāk par plus 9 netika, nelielu pārsvaru nosargāja līdz pašām spēles beigām. Mājinieces aktīvāk nospēlēja soda laukumā (punkti 34-22, atlēkušās bumbas 43-31). Uzvarētājām Kati Rausberga guva 17 punktus. RSU vienībai Ilze Gorfrīda guva 20 punktus un izcīnīja 6 bumbas, Guna Lagzdiņa 12+7 atl., Dinija Pāvelsone 11.

Abām komandām tagad ir pa vienam zaudējumam – tāpat, kā “TTT Juniorēm” un “TTT kadetēm”, kā arī Daugavpils Universitātei”, kas sestdien sagādāja pirmo zaudējumu Liepāja/LSSS komandai (102:46).

Sestdien pirmo uzvaru izcīnīja BK “Jelgava”, kas izbraukumā ar 72:60 pieveica “Tartu Ulikool”.

Trīs galvenās favorītes jau nospēlējušas savā starpā, pa reizei izcīnot uzvaru un piedzīvojot zaudējumu. Grozu starpība tās sarindo šādi: RSU +11, “TTT Juniores” -4, “Tallinn Ulikool” -7.

Divas labākās komandas kopā ar “TTT Rīga” un piecām Lietuvas vienībām no novembra beigām līdz martam cīnīsies Baltijas apvienotajā turnīrā.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!