Logo

Latvijas – Igaunijas līgas Novembra spēlētāja – Ieva Vītola

Latvijas – Igaunijas līgas Novembra spēlētāja – Ieva Vītola

“Patīkami, nudien negaidīju...” Novembra spēlētājas balsī skanēja neviltots pārsteigums.

Sezonas gaita pašai nedeva iemeslu cerēt uz balvu?

Taisnību sakot, līdz šim gājis kā pa celmiem. Kāpumi un kritumi. Sezonas sākumā traucēja trauma, pirms mēneša nomira mamma... Piedevām vēl tuvojas nobeigumam studijas Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā. Neslēpšu, ka nav viegli ne fiziski, ne morāli. Taču pamazām atkopjos. Gribas trenēties un spēlēt, cenšos uzlabot sportisko formu, lai sezonas otrajā pusē varētu komandai palīdzēt vēl vairāk.

Kas vēl jāpaveic studijās?

Patlaban strādāju pie diplomdarba, vēl priekšā bakalaura darba izstrāde. Ceru, ka februārī būs izlaidums.  

Novembrī Liepājas komanda izcīnīja četras pārliecinošas uzvaras...

Žēl, ka tik maz vai, precīzāk sakot, žēl, ka tik maz spēļu. Labi, ka spēles ar spēcīgiem pretiniekiem nodrošina līdzdalība Austrumeiropas Sieviešu basketbola līgas turnīrā. Pēc Jaungada, kad Latvijas – Igaunijas līgā savā starpā spēlēs pirmais četrinieks, interesantu spēļu būs vairāk.

Latvijas – Igaunijas līgas tabulā stabili ieņemat otro vietu – soli aiz “TTT Rīga” un pārliecinoši priekšā citām komandām. Kā izdodas sevi motivēt?

Katra iznāk kā svētki, tāpēc ar noskaņošanos nav nekādu problēmu. Cenšamies nedot atlaides ne sev, ne pretiniecēm. Arī pirms cīņas ar “TTT Rīga” nenolaidīsim rokas un bez cīņas ceļu negriezīsim.

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!