Logo

Kontaktinformācija

Latvijas Basketbola savienība

  • Rīga, Ieriķu iela 3, LV-1084
  •  +371 67292087
  •  lbs@lbs.lv
  •  
  • Darba laiks: Pirmdiena - Piektdiena 9:00 - 18:00
  • Raimonds Vējonis
    Raimonds VējonisLBS prezidents+371 29219189raimonds.vejonis@lbs.lv
  • Kaspars Cipruss
    Kaspars CiprussLBS ģenerālsekretārs+371 67292087kaspars.cipruss@lbs.lv

Latvijas nacionālās izlases

  • Gunta Baško
    Gunta BaškoSieviešu valstsvienības ģenerālmenedžere+371 67292087gunta.basko@lbs.lv
  • Edijs Eglītis
    Edijs EglītisLatvijas nacionālo sieviešu izlašu koordinators, LJBL sacensību menedžeris+371 67292087edijs@lbs.lv
  • Emīls Toms
    Emīls TomsLatvijas nacionālo vīriešu izlašu koordinators, LBS licencēšanas un pāreju menedžeris+371 67292087emils.toms@lbs.lv

Latvijas Basketbola līgas

  • Kristaps Janičenoks
    Kristaps JaničenoksLatvijas basketbola līgu direktors+371 67292087kristaps.janicenoks@lbs.lv
  • Līga Goldmane
    Līga GoldmaneLatvijas Sieviešu basketbola līgas direktore+371 67292087liga.goldmane@lbs.lv
  • Agnis Pērkons
    Agnis PērkonsLatvijas basketbola līgu galvenais tiesnesis+371 67292087agnis.perkons@lbs.lv
  • Ance Seikstule
    Ance SeikstuleLatvijas basketbola līgu projektu vadītāja+371 67292087ance.seikstule@lbs.lv

Latvijas Jaunatnes basketbola līga

  • Ieva Lejiņa
    Ieva LejiņaLatvijas Jaunatnes basketbola līgas direktore+371 67292087ieva.lejina@lbs.lv
  • Elvijs Mičulis
    Elvijs MičulisLatvijas Jaunatnes basketbola līgas projektu vadītājs+371 67292087elvijs.miculis@lbs.lv
  • Oskars Lucis
    Oskars LucisLatvijas Jaunatnes basketbola līgas tiesnešu koordinators+371 29145070oskars.lucis@inbox.lv

3x3 basketbols

  • Nauris Metnieks
    Nauris Metnieks3x3 basketbola projektu koordinators+371 27009600nauris.metnieks@lbs.lv

Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa

  • Ralfs Lossans
    Ralfs LossansSabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļas vadītājs+371 67292087ralfs.lossans@lbs.lv
  • Kalvis Kovaļevs
    Kalvis KovaļevsPārdošanas vadītājs+371 67292087kalvis.kovalevs@lbs.lv
  • Matīss Stasjūns
    Matīss StasjūnsMārketinga projektu vadītājs67292087matiss.stasjuns@lbs.lv
  • Guntis Keisels
    Guntis Keiselsbasket.lv redaktors+371 20375628guntis.keisels@lbs.lv

Administrācija

  • Arta Vecvagare
    Arta VecvagareBiroja vadītāja+371 67292087arta.grase@lbs.lv
  • Gundars Vēveris
    Gundars VēverisFinanšu direktors+371 67292087gundars.veveris@lbs.lv
  • Sigita Jacino
    Sigita JacinoGrāmatvede+371 67895966sigita@lbs.lv
  • Linda Vēbere
    Linda VēbereJuriste+371 67292087linda.vebere@lbs.lv

Seko mums!