Logo

LBL3: 18 komandas uz starta līnijas

LBL3: 18 komandas uz starta līnijas

Otrdien, 16. oktobrī, ar spēli BJBS “Rīga/Pārdaugava” – BK “Jelgava”/BJSS sāksies Latvijas Basketbola līgas 3. divīzijas (LBL3) čempionāts.

Pirmajā posmā komandas sadalītas 3 grupās, ņemot vērā 2017./2018. gada sezonas rezultātus.

A grupa: BK “Cēsis”/ Cēsu Sporta skola, BK “Carnikava”, “Valmiera Glass VIA”/ Valmieras BSS-3, BJBS “Rīga/Pārdaugava”, BK “Jelgava”/BJSS, LBJSS/“Līvānu stikls”;

B grupa: BK “Salacgrīva”, BK “Jaunpils”, BK “Daugavpils novads”, Rugāju novads, “Jēkabpils lūši”/JSC, BS Tukums/TSS;

C grupa: BK “Talsi”, BK “Dartija”, BK “Krāslava”, SK “Rūjiena”, Siguldas Sporta skola, BJBS “Rīga”.

Pēc divu apļu turnīriem katras grupas 3 labākās komandas, ņemot līdzi savstarpējo spēļu rezultātus, kvalificējas turnīram par 1.-9. vietu, pārējās, ņemot līdz savstarpējo spēļu rezultātus, – turnīram par 10.-18. vietu.

2. posmā komandas pa divām reizēm spēlē ar pretiniekiem, ar kuriem nav spēlēts pirmajā posmā (katrai 12 spēles).

Izslēgšanas turnīrā piedalīsies 1.-8. vietas ieguvēji, kā arī divas labākās otrās finālgrupas vienības (1. kārtā pārspēlēs tiksies 7.-11. un 8.-10. vietas ieguvēji). Pārspēlēs (astotdaļfinālā), ceturtdaļfinālā un pusfinālā uzvarētājus noskaidros divu spēļu summā (pirmā spēle pie komandas, kas pamatturnīrā ierindojusies zemākā vietā). Finālsērijā un sērijā par 3. vietu cīņa līdz 2 uzvarām (pirmā spēle notiek pie komandas, kas pamatturnīrā ierindojusies augstākā vietā (1-1-1).

Pirmo posmu paredzēts izspēlēt no 16. oktobra līdz decembra beigām, 2. posmu no 5. janvāra līdz 25. martam, izslēgšanas turnīrs līdz maija vidum.

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!