Logo

LBL3: BK “Talsi” 12 uzvaras un mēneša spēlētāja tituls

LBL3: BK “Talsi” 12 uzvaras un mēneša spēlētāja tituls

Latvijas Basketbola līgas 3. divīzijas Novembra spēlētāja balvu saņēmis BK “Talsi” saspēles vadītājs 19 gadus vecais Dinass Telents, kurš komandai palīdzēja uzvarēt visās piecās spēlēs, vidēji katrā laukumā pavadot 29 minūtes 16 sekundes, gūstot 17,6 punktus, izdarot 5,4 piespēles, izcīnot 4 atlēkušās bumbas, izprovocējot 4,2 piezīmes un nopelnot vidējo lietderības koeficientu 20,8.

BK “Talsi” galvenais treneris Mārtiņš Ziediņš:

“Dinass lēnā garā ir izkonkurējis komandas biedrus un šogad kļuvis par mūsu komandas pamatsastāva saspēles vadītāju. Labs caurgājiens, precīzs metiens no distances, laba piespēle – viens no spilgtākajiem sava gadugājuma basketbolistiem. Balvu būtu pelnījis arī viņa vienaudzis un draugs Ansis Grīnbergs, kurš tāpat kļuvis par stabilu Talsu komandas pamatpiecnieka spēlētāju.

Dinass, Ansis un arī citi mūsu spēlētāji ir talsinieki. Cīnāmies tikai savējo spēkiem, tāpēc komandas rezultātu uzlabošanās (pērn “Talsi” izstājās izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā) skaidrojama tikai un vienīgi ar spēlētāju meistarības progresu un pieredzes krāšanos. Izveidojies labs pieredzes un jaunības apvienojums, komandas kodolu veido 10-11 spēlētāji, kurus droši var laist laukumā.

Prieks par abiem 2000. gadā dzimušajiem – Talentu un Grīnbergu, komandai jau labi palīdz arī 2002. gadā dzimušais 213 cm garais Henriks Bajārs. Viņš kandidē uz vietu U18 izlasē, būsim priecīgi, ja U20 izlases treneri uz pārbaudi uzaicinās Dinasu un Ansi.

Tabulā 12 uzvaras 12 spēlēs izskatās iespaidīgi, bet mums bijušas arī ļoti smagas spēles – ar Jaunpils komandu, tukumniekiem. Nākamo mači ar spēcīgo Salaspils komandu aizvadīsim Riharda Lomaža dzimtajā Valdemārpilī – popularizēsim basketbolu. Izšķirošās cīņas vēl priekšā. Prognozēt man nepatīk, bet gribētos pakāpties augstāk, nekā esam bijuši iepriekš. Ceram uz vietu pirmajā trijniekā.”

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!