Logo

LBL3 Decembra spēlētājs Valters Liepiņš (“Valmiera Glass VIA”-2)

LBL3 Decembra spēlētājs Valters Liepiņš (“Valmiera Glass VIA”-2)

19 gadus vecais Valmieras komandas uzbrucējs Valters Liepiņš decembrī Vidzemes Augstskolas fārmklubam palīdzēja uzvarēt trijās spēlēs, vidēji laukumā pavadot 30 minūtes 32 sekundes, gūstot 25,3 punktus, izcīnot 10,6 atlēkušās bumbas, izdarot 2,3 rezultatīvās piespēles, izprovocējot 4 pretinieku piezīmes, pārķerot 3,3 bumbas, nopelnot vidējo efektivitātes koeficientu 35,3 un +/- koeficientu 18,3.

Valters Liepiņš dzimis un basketbolu sācis spēlēt Rūjienā, bet vidusskolas gadus jau pavadījis Valmierā – sporta skolā un “Valmiera/ORDO” fārmklubā. Pēc smaga savainojuma dēļ faktiski izlaistas pērnās sezonas, šosezon veiksmīgi iekļāvies “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” basketbola sistēmā. “Centīgs, kārtīgs čalis, kuram labākās spēles vēl priekšā,” gandrīz vienā balsī saka komandas treneri Roberts Zeile un Sandis Amoliņš.

Valters ir pirmā kursa students, bet ambiciozajā “Valmiera Glass VIA” pamatkomandā (pērn 2. vieta LBL2) jau kļuvis par pamatrotācijas spēlētāju – vidēji spēlē gandrīz 19 minūtes un 7,6 punkti. Pārstāvot fārmklubu LBL 3. divīzijas čempionātā loma ir vēl lielāka un statistika – iespaidīgāka. “Jaunajiem basketbolistiem LBL 3. divīzijas spēlēs ir iespēja izpausties, sajust basketbola garšu un Valters ir viens no tiem, kuri to veiksmīgi izmanto,” skaidro treneri.

Jauno spēlētāju rūdīšana ir “Valmiera Glass VIA” otrās komandas pamatfunkcija, kas netraucē tiekties pēc labiem rezultātiem. LBL3 turnīrā vidzemniekiem Izdevies uzvarēt pēdējās astoņās spēlēs pēc kārtas un otrā posma tabulā viņi ieņem 2. vietu.

“Esam izveidojuši vienotu ķēdi, kas sākas ar sporta skolas komandām Jaunatnes līgā. Labākajiem un centīgākajiem tiek iespēja rūdīties LBL 3. divīzijā, bet paši labākie kopā ar studentiem jau tiek pie spēlēšanas LBL2. Galvenās komandas mērķi? Pērn bijām otrie, un šogad tēmējam vēl augstāk. Viegli nebūs. Ja kāds domāja, ka būs viegli, tikko trīs zaudējumi pret “VEF skolu”, Jelgavas un Saldus komandām mūs nolaida uz zemes. Īsti laikā – varam izdarīt secinājumus un sagatavoties sezonas svarīgākajām spēlēm.” 

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!