Logo

LBL3 Februāra spēlētājs – cēsnieks Jānis Dumburs

LBL3 Februāra spēlētājs – cēsnieks Jānis Dumburs

BK “Cēsis”/Cēsu Sporta skolas komandas 24 gadus vecais centra spēlētājs Jānis Dumburs februārī komandai palīdzēja uzvarēt visās četrās spēlēs, vidēji mačā laukumā pavadot gandrīz 30 minūtes, gūstot 13 punktus, izcīnot 13,8 atlēkušās bumbas, izprovocējot 4,8 piezīmes un sakrājot vidējo efektivitātes koeficientu 20,5.

“Prieks, ka Jānis novērtēts visas līgas līmenī. Labs spēlētājs, kurš pelnījis balvu,” Cēsu komandas treneris Viktors Brizgalovs uzteic savas komandas spēlētāju.

Jānis Dumburs basketbolu mācījies spēlēt Cēsīs, padsmitnieka vecumā pārgājis uz Rīgu, un 17 gadu vecumā “VEF kadetu” sastāvā debitēja LBL2. Spēlējis arī “BA Turība” un “Gulbenes Bukos”, arī Īrijā. Pērn ģimenes apstākļu dēļ atgriezies Latvijā  un pievienojies Cēsu komandai, būtiski to pastiprinot un dodot lielu ieguldījumu LBL3 čempionu titula izcīnīšanā. Arī šogad ir viens no komandas stabilākajiem un vērtīgākajiem cīnītājiem.

“Titulu aizstāvēt vienmēr ir grūtāk, nekā izcīnīt,” treneris Brizgalovs komentē Cēsu komandas gaitas sezonā. “Sastāvā klāt nākuši pieci jauni spēlētāji, vajadzēja laiku, lai sastāvs “pierīvētos”. Neesam tik stipri, lai uzvarētu spēlējot ar pusspēku vai reizēs, kad ierindā nav vairāku līderu. Par to lieku reizi pārliecinājāmies vakar, kad zaudējām Madonas komandai un pēdējā brīdī palikām bez cerētās pirmās vietas Austrumos.”

LBL 3. divīzijas pamatturnīrā jaunnedēļ notiks pēdējās spēles, pēc kurām pa astoņām labākajām Austrumu un Rietumu zonu komandām sacentīsies izslēgšanas turnīrā.

“Nemeklējām pēc ērtiem vai neērtiem pretiniekiem, bet žēl, ka neesam garantējuši sava laukuma priekšrocības pilnīgi visās turnīra stadijās. Tās dotu zināmu drošības sajūtu. Izslēgšanas turnīrs būs ļoti interesants, jo katra komanda var uzvarēt katru. Ja mazliet paveicas, ja kāds netiek uz konkrētu spēli… Kā man patīk teikt – bumba ir apaļa.”

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!