Logo

LBL3: zināmi izslēgšanas turnīra dalībnieki un pāri

LBL3: zināmi izslēgšanas turnīra dalībnieki un pāri

Latvijas Basketbola līgas 3.divīzijas čempionātā beidzies pamatturnīrs. Visas 16 komandas aizvadījušas pa 22 pamatturnīra spēlēm, kurās labāko bilanci sasniegušas “Ezerzeme”/Rēzekne un Carnikavas komanda. Noskaidrotas desmit vienības, kuras cīnīsies izslēgšanas spēlēs.

Izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā savā starpā spēlēs pirmās finālgrupas vājākās un otrās finālgrupas labākās vienības: SC “Mēmele”/ Bauskas BJSS (7.) – Daugavpils novads (10.) un “Pārdaugava/Turība” (8.) – BK “Krāslava” (9.).

Ceturtdaļfinālā pirmā pāra uzvarētājus gaida tikšanās ar Carnikavas vienību (2.), bet otrā pāra uzvarētāji cīnīsies ar “Ezerzeme”/Rēzekne (1.). Vēl divi ceturtdaļfināla pāri jau zināmi: BK “Jaunpils” (3.) – BK “Salacgrīva” (6.) un BK “Dartija” (4.) – “Valmiera Glass VIA” (4.).

Pirmajā kārtā, kā arī ceturtdaļfinālā un pusfinālā uzvarētājus noskaidros divu spēļu summā, pirmo spēli aizvadot tās komandas laukumā, kas pamatturnīrā ieņēmusi zemāku vietu. Finālā par pirmo un trešo vietu cīņa ritēs līdz vienas komandas divām uzvarām.

Attēlā: “Ezerzeme”/Rēzekne – OC “Limbaži”

Foto: Elīna Gruncka

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!