Logo

LBL3: zināmi pirmās finālgrupas dalībnieki

LBL3: zināmi pirmās finālgrupas dalībnieki

Latvijas Basketbola līgas 3. divīzijas čempionāta pirmā posma pēdējā spēle notiks 23. decembrī, bet uz galveno jautājumu atbildes jau saņemtas – zināmas deviņas komandas, kuras otrajā posmā, ņemot līdzi savstarpējo spēļu rezultātus, cīnīsies pirmajā finālgrupā par 1.-9. vietu.

A grupa. BK “Cēsis”/ Cēsu Sporta skola ir viena no divām komandām, kas LBL3 turnīrā vēl nav piedzīvojusi zaudējumu. Kopā ar cēsniekiem pirmajai finālgrupai kvalificējušies BK “Carnikava” un BJBS “Rīga/Pārdaugava”.

B grupa. Kopā ar pēdējos gados pirmajā trijniekā vairākkārt finišējušajām komandām BK “Salacgrīva” un BK “Jaunpils” uz pirmo finālgrupu dosies LBL3 debitanti Tukums/TSS.

C grupa. Līdz šim visās astoņās spēlēs uzvarējusi BK “Talsi” komanda, otro un trešo vietu nodrošinājušas Iecavas “Dartija” un BK “Krāslava”.

Izslēgšanas turnīrā piedalīsies 1.-8. vietas ieguvēji, kā arī divas labākās otrās finālgrupas vienības (1. kārtā tiksies 7.-11. un 8.-10. vietas ieguvēji). 1. kārtā, ceturtdaļfinālā un pusfinālā uzvarētājus noskaidros divu spēļu summā (pirmā spēle pie komandas, kas pamatturnīrā ierindojusies zemākā vietā). Finālsērijā un sērijā par 3. vietu cīņa līdz 2 uzvarām (pirmā spēle notiek pie komandas, kas pamatturnīrā ierindojusies augstākā vietā (1-1-1).

Otro posmu paredzēts izspēlēt no 5. janvāra līdz 25. martam, izslēgšanas turnīru – līdz maija vidum.

 

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!