Logo

Aldaris LBL Decembra spēlētājs: Edgars Jeromanovs

Aldaris LBL Decembra spēlētājs: Edgars Jeromanovs

Arī pirms gada tiki atzīts par Aldaris LBL Decembra spēlētāju – sagadīšanās vai likumsakarība?

Droši vien pa daļai no abiem variantiem. Negribu nošķirt savu spēli no visas komandas varējuma. Gan pērn, gan šogad sezonu sākām smagnēji, pakāpeniski sameklējot savu spēles ritmu un uzlabojot sniegumu. Vajadzīgs laiks, lai mēs spēlētāji, aprastu cits ar citu un saprastu treneru prasības.

Kuras neveiksmes bijušas vissāpīgākās?

Zaudējumi komandām, kuras varējām uzvarēt. Slikti nospēlējām pirmo maču Valgā, mājās pagarinājumā zaudējām “Baronam”... Sāpīgs bija arī nupat piedzīvotais zaudējums Jēkabpilī, kad pamatlaika pēdējās sekundēs vēl bijām vadībā ar trīs punktu pārsvaru, bet laikus neuzsitām sodu. Bet neizmantotas iespējas uzvarēt pieder pie sportista ikdienas.

Decembrī izdevās uzlabot gan bilanci, gan pozīcijas tabulā...

Vēl esam patālu no ideāla, bet lietas iet uz labo pusi. Uzvarējām Valmierā, veiksmīgi nospēlējām ar ”Jēkabpili”.

Pērn “Jūrmala” ļoti labi nospēlēja sezonas vidu, bet pašā izskaņā sekoja klupiens ceturtdaļfinālā. Secinājumi izdarīti?

Izdarīti, bet situācija šogad ir savādāka. Tāpat, kā komandas sastāvs. Ja komandas kodols būtu saglabājies, varbūt sajūta tagad būtu drošāka. Bet, kas zina, varbūt pēc gada ko līdzīgu domāšu par šābrīža modeli.

Viens jūrmalnieks – Endrjū Šmits – jau kopš sezonas sākuma gozējas Aldaris LBL skatāmāko epizožu topu galvgalī. Vai iepriekš tev bijusi iespēja spēlēt ar tik efektīgi spēlējošu partneri?

Nē. Ir bijuši spēlētāji, kuri kādu reizi var skaisti iedankot vai nobloķēt pretinieku metienu, bet darīt to tik regulāri un pārliecinoši - tā ir īpaša klase. Viņam pat nav vajadzīga pilnīgi precīza piespēle. Autā lidojoša bumba bieži tiek ne tikai izvilkta, bet arī “pārvērsta” divos punktos.

Saspēli slīpējat treniņos?

Nē, tās ir spēles epizodes. Protams, pretinieki aizvien labāk iepazīst Šmita spēles stilu, bet savas iespējas atrodam.

Sezonā finišēt augstāk nekā pērn – “Jūrmala/Fēnikss” komandai tas ir uzdevums vai vēlēšanās?

Vēlēšanās. Nav tā, ka kluba vadība katru dienu nāktu un pieprasītu medaļas, bet pašiem, protams, gribas nospēlēt pēc iespējas labāk. Tāpat, kā konkurentiem.

Konkurence asāka nekā pirms gada?

Plus mīnus tāda pati – nopietna. Ļoti daudz spēļu, kurās nevar prognozēt uzvarētājus. Arī ar tradicionālo favorītu līdzdalību. Skatītājiem interesanti, mums – arī.

“Jūrmala/Fēnikss” tiešie konkurenti valmierieši un liepājnieki pa reizei jau uzvarējuši favorītus, iegūstot “neplānotus” punktus. Kad sekosiet viņu piemēram?

Cenšamies. Spēlē ar “Ventspili” nebijām tālu no panākuma. Iegāza slikti aizvadītais pirmais puslaiks, bet labi, ka nepadevāmies un cīnījāmies līdz galam. Tas nāk par labu pašapziņai. Lai uzvarētu labāk nokomplektētas komandas, visupirms jānotic sev. Ceru, ka šai ziņā esam kļuvuši stiprāki, nekā bijām sezonas sākumā.

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!