Logo

Aldaris LBL: “Valmiera/ORDO” nostiprinās līderu trijniekā

Aldaris LBL: “Valmiera/ORDO” nostiprinās līderu trijniekā

 “Valmiera/ORDO” (18-6) – “Liepāja/Triobet” (16-8) 82:71

Liepājnieki, spēlējot bez savainotajiem Stīva Zeka, Arnolda Helmaņa un Deivida Hiksa, izrād`ja cienījamu pretestību mājiniekiem, tomēr sākot no otrās ceturtdaļas iniciatīvas un pārsvars bija “Valmiera/ORDO” pusēs.

Uzvarētājiem 24 punktus guva Armands Šķēle, 17 – Aigars Šķēle. Zaudētājiem 19 punktu Gintam Antropam, 17+10 atlēkušās bumbas – Klāvam Čavaram. Ar “Liepāja/Tiobet” labā 14 minūtēs gūtajiem 6 punktiem un 6 atlēkušajām bumbām virslīgā debitēja Eiropas kadetu vicečempions Kārlis Garoza.

BK “Ventspils” (20-4) – BK “Jēkabpils” (13-10) 91:61

Ventspilnieki bija izdarījuši secinājumus pēc nesenā zaudējuma “Jūrmalai” un revanšs pār “Jēkabpili” par neveiksmi otrā apļa spēlē iznāca pārliecinoša. Uzvarētājiem 18 punkti Andrejam Gražulim. Zaudētājiem 20 punktus guva Modests Kumpis. 

“Ogre/Kumho Tyre” (3-19) – “Jūrmala/Fēnikss” (14-10) 73:72

Jūrmalnieki pirms dažām dienām bija uzvarējuši Ventspilī, svinot septīto uzvaru astoņās spēlēs, savukārt ogrēnieši bija piedzīvojuši 15 zaudējumus pēc kārtas. Taču katrai sērijai reiz pienāk beigas. Šoreiz spēles laikā 17 reižu mainījās līderi, 7 reizes rezultāts bija neizšķirts, bet galotnē veiksmīgāki un aukstasinīgāki bija mājinieki – 18 sekundes pirms spēles beigām Mārča Vītola precīzais metiens atnesa “Ogre/Kymho Tyre” ceturto uzvaru.

Uzvarētājiem Guntis Sīpoliņš guva 18 punktus un izcīnīja 9 bumbas, Lauris Mizis – 16 punktus. Zaudētājiem Kristaps Mediss guva 17 punktus, Endrū Dāvidam Šmitam 16+11 atlēkušās.  

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!