Logo

Aldaris LBL: vicečempioni Lapmežciemā, valcēnieši Liepājā

Aldaris LBL: vicečempioni Lapmežciemā, valcēnieši Liepājā

“Jūrmala/Fēnikss” (7-7) – BK “Ventspils” (13-2)

Jūrmalniekiem sestdien Jēkabpilī pagarinājumā pārtrūka piecu uzvaru sērija, tomēr nav pamata domāt, ka sezonas pirmajos mēnešos atrastais kopspēles pavediens jau būtu izlaists no rokām. Komandas trumpis – līdzvērtīgais sastāvs, kas punktu gūšanas slodzi uzbrukumā tradicionāli sadala ļoti līdzvērtīgi, neļaujot pretinieku aizsardzībai koncentrēties tikai uz dažu līderu neitralizēšanu (pieciem vīriem vidējais punktu skaits sezonā lielāks par 10 punktiem).

Ventspilnieki Aldaris LBL turnīrā uzvarējuši pēdējās trijās spēlēs, demonstrējot līderiem piestāvošu stabilitāti. Lielākais izaicinājums – neļauties svētku noskaņojumam un ieslēgt pilnu jaudu aizsardzībā, lai neļautu ieskrieties mājinieku uzbrukumam.  

“Liepāja/Triobet (12-3) – “Valka/Valga”  (4-4)

Liepājnieki uzvarējuši sešās no pēdējām septiņām spēlēm. Divi pēdējie panākumi pār “Jelgavu” un “Valmiera/ORDO” gan gūti ne bez pretinieku palīdzības, pašā galotnē atspēlējoties no nopietniem mīnusiem. Šādi sižeti liecina gan par nepietiekamu spēles stabilitāti, gan par uzvarētāju raksturu.

Latvijas – Igaunijas “kopprodukts” līdz šim uzvaras mijis ar zaudējumiem, veiksmīgāk cīnoties savā laukumā (3-1) nekā izbraukumā (1-3).

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!