Logo

Jēkabpilī viesosies “Liepāja/Triobet” basketbolisti

Jēkabpilī viesosies “Liepāja/Triobet” basketbolisti

Pirmajā tikšanās reizē 29. septembrī, kas reizē bija arī pirmā sezonas spēle, pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 73:92 guva liepājnieki. Šobrīd Liepājas vienība “Aldaris” LBL tabulā gozējas trešajā vietā (13/4), kaut ilgu laiku atradās arī augstākās pozīcijās. Kopumā komanda līdz šim Latvijas čempionātā piedzīvojusi četrus zaudējumus, no tiem divus (pret “Ventspils” ar 77:65, pret “Barons/LDz” ar 71:88) – pēdējās četrās spēlēs.

BK “Jēkabpils” pēc ne tik veiksmīga sezonas sākuma ir sasparojušies, pamazām uzlabo savu bilanci un patlaban atrodas tabulas piektajā vietā (9/8). Latvijas līgā pēdējās septiņās spēlēs “lūši” zaudējuši tikai vienu maču (pret “Jūrmala/Fēnikss” ar 74:78).

Liepājas komandas līderis punktu gūšanā un atlēkušo bumbu savākšanā ir amerikānis Stīvs Zeks (vidēji 14,9 punkti un 12,5 bumbas spēlē), bet jēkabpiliešu vidū – amerikānis Tailers Larsons (14,7 punkti) un lietuvietis Ronalds Rutkausks (8,5 bumbas zem groziem). Veiksmīgākie piespēļu dalītāji – “Liepāja/Triobet” vidū – Toms Leimanis (vidēji 5 rezultatīvas piespēles spēlē), “lūšiem” – Rinalds Sirsniņš (4,3 piespēles).

Laukumā pretinieku pusē kapteiņa lomā redzēsim BK “Jēkabpils” bijušo spēlētāju Miku Sokolovu. Vai “lūšu” kapteinis Rinalds Sirsniņš pēc mikrotraumas atgriezīsies laukumā, vai arī komandai būs jātiek galā bez viņa? Jebkurā gadījumā spēle solās būt spraiga un līdzvērtīga, nāc un atbalsti savu komandu šajā svarīgajā mačā!

Piesakies uz spēli sociālajos tīklos (draugiem.lv vai facebook.com), nāc un laimē balvas!

Basketbola klubu „Jēkabpils” atbalsta: Jēkabpils pilsētas pašvaldība, „LDZ Cargo”, SIA „Jēkabpils PMK”, SIA “Pata”, SIA „Mikor”, SIA “LatGran”, SIA “Baltic Hotel Group”, AS „LNK industries”.

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!