Logo

Štelmahera debijā "Valmiera/ORDO" pagarinājumā uzveic BK "Ventspils"

Štelmahera debijā

Roberts Štelmahers savā pirmajā spēlē pie "Valmiera/ORDO" stūres starta pieciniekā sūtīja brāļus Šķēles, Laksu, Bērziņu un Blauu, tomēr spēles sākums sekmīgāks izdevās Ventspils vienībai. Janičenoka un komandas leģionāru rezultatīvā spēle vadībā izvirzīja kurzemniekus. Mārtiņš Laksa pirmās ceturtdaļas pēdējās divās minūtēs samazināja rezultāta starpību līdz vienam precīzam metienam, bet pirmās desmit minūtes "Valmiera/ORDO" noslēdza iedzinējos ar 14:17. Ventspilnieki apņēmīgi uzsāka otro ceturtdaļu, pēc Žaņa Peinera precīzā „trejača” panākot deviņu punktu pārsvaru, bet valmierieši kopīgiem spēkiem ātri samazināja starpību un ceturtdaļas vidū atradās iedzinējos vien ar -2. Pirmā puslaika beigās rezultatīvi nospēlēja Mičels, puslaika pārtraukumā nostādot mājiniekus iedzinējos ar 38:43.

Otro puslaiku "Valmiera/ORDO" iesāka ar spiedienu uz groza apakšu, kur Lauris Blaus vairākkārt sekmīgi uzbruka grozam un izlīdzināja mača rezultātu - 46:46. Ceturtdaļas vidū rezultatīvs bija Artūrs Bērziņš un cīņa ritēja punkts punktā. Pirms noslēdzošā ceturkšņa mājinieki atradās iedzinējos ar 55:57

Noslēdzošās ceturtdaļas ievadā Armanda Šķēles precīzais trīspunktu metiens pirmo reizi spēlē vadībā izvirzīja valmieriešus. Septiņas ar pusi minūtes līdz pamatlaika noslēgumam Aigars Šķēle realizēja „trejaci”, panākot mājiniekiem labvēlīgo 64:61. Tomēr ventspilnieki ātri vien atspēlējās un nepilnas četras minūtes pirms pamatlaika beigām Damjers Pitss bija panācis četru punktu pārsvaru viesiem. Ceturtās ceturtdaļas izskaņā mača liktenis izšķīrās uz soda metiena līnijas. Valmieriešiem bija vairākas iespējas pārņemt vadību, tomēr soda metienu precizitāte pievīla. Tomēr pēc nospēlētām 40 minūtēm rezultāta tablo vēstīja 72:72 un spēle turpinājās papildlaikā.

Papildlaiku "Valmiera/ORDO" komandai rezultatīvi iesāka brāļi Šķēles, bet Blaua pustālais metiens panāca piecu punktu pārsvaru. "Ventspils" punktus spēja gūt tikai Pitss un Mārtiņa Laksas drošā spēle atnesa uzvaru valmieriešiem ar rezultātu 87:83. Līdz ar to, Roberts Štelmahers savā debijas spēlē uzveica savu bijušo komandu un ar pozitīvām emocijām iesāka savas gaitas "Valmiera/ORDO" galvenā trenera amatā.

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!