Logo

Aldaris LBL: Valgā cīņa par sešnieku, Valmierā modrības tests

Aldaris LBL: Valgā cīņa par sešnieku, Valmierā modrības tests

“Valga/Valka” (10-9) – “Liepāja/Triobet” (21-9)

“Valga/Valka” ar divām pēc kārtas izcīnītām uzvarām (trešdien pagarinājumā Ogrē – 81:74) atjaunojusi izredzes iekļūt Aldaris LBL pirmajā sešniekā. Uzvara pamatturnīra pēdējā spēlē nodrošinās 55% uzvaru bilanci. Lai apsteigtu valcēniešus, BK “Jēkabpils” un “Jūrmala/Fēnikss” vienībām būs vajadzīgas vismaz 20 uzvaras. Tas nozīmē, ka jēkabpiliešiem pēdējās sešās spēlēs jāizcīna vismaz četri panākumi, bet jūrmalniekiem pēdējos četros mačos – trīs uzvaras. Tostarp abām komandām vēl priekšā spēles ar BK “Ventspils”, kā arī savstarpējā cīņa.

“Liepāja/Triobet” ļoti droši var justies ceturtajā pozīcijā, bet augstāk pakāpties būs sarežģīti – ne tikai jāuzvar pašiem, bet arī jācer uz konkurentu negaidītiem klupieniem. Laba iespēja mērķtiecīgi gatavoties izslēgšanas turnīram.

Pirmajā savstarpējā spēlē Liepājā mājinieki uzvarēja ar 96:73.

“Valmiera/ORDO” (24-6) – “Barons/LDz” (11-19)

Valmierieši Aldaris LBL turnīrā uzvarējuši 12 spēlēs no pēdējām 13 un saglabā labas izredzes uz pirmo vietu pamatturnīrā. Viens no riskiem – cīņa divās “frontēs”. Ne tik daudz fiziskās pārslodzes dēļ (vidzemnieku “soliņš” ir pietiekami garš), cik tāpēc, ka pēc emocionālajām cīņām par medaļām nav viegli atgriezties pamatturnīra rutīnā. Īpaši pret komandu, kas šogad jau pārspēta visās trijās Aldaris LBL spēlēs (82:72, 96:93, 81:63) un vienreiz arī BBL (97:75; tiesa, bija arī 69:111 – pēdējā lielā neveiksme pirms Roberta Štelmahera stāšanās galvenā trenera amatā).

“Barons/LDz” astotā pozīcija, visticamāk, nemainīsies, taču komandas sniegumam laukumā šosezon bieži bieži nav bijis sakars ar vietu tabulā. Pēdējā laikā divreiz zaudēts Ogrei un nupat arī galotnē “Jēkabpilij” (75:78), toties nesenā atmiņā ir uzvara pār “Ventspili”... Valmierā mājiniekiem dāvanas netiks pasniegtas – ja saimnieki nebūs modri un ļaus viesiem ieskrieties, būs interesanta spēle ar neparedzamu iznākumu.

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!