Logo

Aldaris LBL bronzas sērija: ventspilnieks zaudējums arī Liepājā

Aldaris LBL bronzas sērija: ventspilnieks zaudējums arī Liepājā

Ja pirmajā spēlē viens no zaudējuma iemesliem bija nepareizais noskaņojums, tad otrajā par to nebija iemesls pat ieminēties. Par BK Ventspils nopietnajiem nolūkiem liecina kaut vai tas fakts, ka komanda netālajā Liepājā ieradās dienu iepriekš. Jau pirmajās minūtēs pamainījās arī pirmās spēles neveiksminieka Māra Gulbja skaitļi tehniskajā protokolā. Pirmdien Gulbis palika bez punktiem, bet šodien jau pirmajās trīs minūtēs viņam četri. Tiesa, rezultāts uz tablo nebija tas tīkamākais - pēc četrām nospēlētajām minūtēm 8:11. Līdz pirmajai vadībai bija jāpagaida krietns laiks. Kad ceturtdaļā bija atlikušas pāris minūtes, Niksam izdodas 2+1 gājiens un 19:18, taču pirmās desmit minūtes beidzas ar draudzīgu 23:23.

Pirmajā ceturtdaļā ventspilnieki godam turējās līdzi laukuma saimniekiem, bet otrajā... Var jau apelēt pie tā, ka liepājnieki ar saviem groziem iet gulēt un tajos bumbu lādē pat sapņos, bet, ja desmit minūšu laikā pretiniekam tiek ļauts gūt teju 40 punktus, tad vaina ir jāmeklē kaut kur citur. Ja vēl paši būtu tikpat rezultatīvi, tad nekādu iebildumu. Ja reiz atklātais uzbrukuma basketbols, tad atklātais, bet pēc puslaika tablo teic priekšā, ka Liepāja/Triobet ir ieguvusi pamatīgu kapitālu, lai uzvarētu arī otro maču - 61:42! Starp citu, arī pirmajā spēlē pēc puslaika bija tieši tāds pats liepājnieku pārsvars.

Otrajā ceturtdaļā izdevās iespringt un sadeldēt mīnusus līdz pieklājīgiem -9, taču ceturtdaļas galotnē atkal viss tiek darīts ar baltiem cimdiem un ejot pēdējā pārtraukumā nekas dižs salīdzinot ar pirmo puslaiku, nav mainījies un uz visa šī fona liepājnieka Ričarda precīzais metiens no centra līdz ar ceturtdaļas beigām pilnībā atbilda notiekošajam laukumā - 68:86.

Pēdējā ceturtdaļā ventspilnieki ir nopietni pieķērušies pie vērša ragiem un sešas minūtes neļauj pretiniekam gūt punktus, bet paši pa to laiku teju ir noķēruši liepājniekus (85:86). Maķenīt vēlāk arī 90:91 un jāspēlē nedaudz vairāk par divām minūtēm. Apsveicami, ka BK Ventspils nebija izkārusi balto karogu, taču, basketbola spēlei ir atvēlētas 40 minūtes spēles laika.

LBL čempionāts. Fināls par 3. vietu. Otrā spēle
Liepāja/Triobet un BK Ventspils 98:90 (23:23, 38:19, 25:26, 12:22)
Liepāja/Triobet: Ričardss 39, Sokolovs 14, Aizpurs 13, G. Antrops 12, Čavars 8, J. Antrops 8, Hikss 2, Dželetovičs 2;
BK Ventspils: Gulbis 28, Pits 14, Gražulis 9, Ate 9, Peiners 7, Viginss 6, Lomažs 5, Niks 4, Butjankovs 4, Dīns 4.
Sērijā - 2:0

Informācija: bkventspils.lv

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!