Logo

Aldaris LBL finālsērijas piektā spēle: kurš pārņems vadību?

Aldaris LBL finālsērijas piektā spēle: kurš pārņems vadību?

Pēc aizvadītām četrām spēlēm Latvijas čempionāta finālsērijā sportiskais rezultāts ir neizšķirts 2-2, bet līdzjutēju tribīnēs neapšaubāmi uzvarējuši "Valmiera/ORDO" līdzjutēji, būdami sestais spēlētājs ne tikai savās mājās, bet ļaujot Valmieras basketbolistiem sajusties kā mājiniekiem arī izbraukuma spēlēs Rīgā. Lai radītu neatkārtojamu atmosfēru finālsērijas piektajā mačā, "Valmiera/ORDO" līdzjutēji aicināti tribīnēs atbalstīt savu komandu zaļas un baltas krāsas apģērbā.

Latvijas čempionāta finālsērijā pēc četrām aizvadītām spēlēm valda bezkompromisa neizšķirts 2-2. Sērijas pirmajā spēlē pārāki bija līdzšinējie čempioni "VEF Rīga" (70:59), izvirzoties vadībā 1-0. Savukārt "Valmiera/ORDO" deva prettriecienu, uzvarot sērijas otrajā spēlē savā laukumā (73:71) un apspēlējot pretiniekus arī trešajā mačā izbraukumā (79:70, tādējādi pārņemot vadību sērijā ar 2-1. Sērijas ceturtajā mačā valmieriešiem bija iespēja nonākt vienas uzvaras attālumā līdz čempiontitulam, tomēr neveiksmes metienos no distances liedza to izdarīt. "VEF Rīga" uzvarēja ar 82:77. Līdz ar to pirms piektās spēles Valmierā sērijas rezultāts ir līdzsvarā 2-2.

Roberta Štelmahera vadītās komandas rezultatīvākais spēlētājs šajā izslēgšanas spēļu turnīrā, ņemot vērā gan spēles pusfinālā, gan finālā, bijis Kvameins Mičels ar 10,6 punktiem un 4,1 rezultatīvu piespēli. Vislielāko spēles laiku laukumā pavadījis Artūrs Bērziņš, vidēji gūstot 10,3 punktus. Tāpat nozīmīgs faktors bijis brāļu Šķēļu pienesums. Gan Armands, gan Aigars vidēji guvuši 9,7 punktus.

"VEF Rīga" sastāvā "Aldaris" LBL play-off mačos galvenās lomas spēlējuši meksikānis Pako Kruss (vidēji 14,2 punkti), amerikānis Džošs Bostiks (13,7), Mareks Mejeris (10,9) un Džošs Harelsons (10,8).

Sērijas piektās spēles “cena” pie rezultāta 2-2 ir ļoti augsta, jo komanda, kas izcīnīs uzvaru, nonāks viena panākuma attālumā līdz zelta medaļām un LBL čempionu kausam.

"Valmiera/ORDO":

Aizsargi: Kvameins Mičels, Armands Šķēle, Aigars Šķēle, Jānis Kaufmanis, Raimonds Gabrāns

Uzbrucēji: Mārtiņš Laksa, Artūrs Bērziņš, Ervīns Jonāts, Akselis Vairogs, Mārtiņš Vīņauds

Centri: Lauris Blaus, Dāvis Rozītis, Viktors Iļjins

Treneris: Roberts Štelmahers

"VEF Rīga":

Aizsargi: Pako Kruss, Entonijs Mailzs, Ingus Jakovičs, Artūrs Strēlnieks, Dāvis Geks

Uzbucējis: Jānis Bērziņš, Mareks Mejeris, Džošs Bostiks, Gilje Robio, Gregs Smits

Centri: Džošs Harelsons, Mārtiņš Meiers, Ričmonds Vilde

Treneris: Jānis Gailītis

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!