Logo

Aldaris LBL: finālsērijas trešā spēle otrdien "Arēnā Rīga"

Aldaris LBL: finālsērijas trešā spēle otrdien

LBL finālu ar uzvaru sāka "VEF Rīga", kas pirmajā spēlē uzveica "Valmiera/ORDO" ar 70-59. Izšķirošo izrāvienu šajā cīņā vefieši veica otrajā spēles daļā. Kā viena no panākumu atslēgām bija cīņa par atlēkušajām bumbām, kurā VEF basketbolisti bija pārāki ar 47-31, nodemonstrējot savu pārākumu zem groziem.

Dienu vēlāk sekojošajā otrajā finālspēlē laukuma saimnieki revanšējās (73-71), panākot izlīdzinājumu sērijā. Šajā spēlē vefiešiem nācās būt iedzinējos lielu daļu no spēles. Vēl pirms ceturtās ceturtdaļas vefiešiem bija 14 punktu deficīts, taču pēdējā minūtē abas komandas šķīra vien divi punkti. Beigās gan vefiešiem pietrūka laika, lai pabeigtu atspēlēšanos un panākumu varēja gūt valmierieši (71-73).

Tagad pēc divām spēlēm, kuras notika Valmierā, LBL fināls pārceļas VEF laukumu Arēnā Rīga, kur otrdienas un trešdienas vakarā nākamās finālspēles. LBL fināls rit līdz vienas komandas četrām uzvarām.

Jāpiebilst, ka otrdienas spēles apmeklētājiem būs arī iespēja iegūt jauno VEF žurnālu. Tas ir jau desmitais žurnāla numurs, kurā šoreiz lasāmi svarīgākie notikumi "VEF Rīga" dzīvē, kā arī vairākas intervijas ar vefiešiem un klubu saistītām personām.

Spēles sākums plkst.19:40. Tiešraide LTV7 un LMT Straumē.

Informācija: vefriga.com

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!