Logo

Aldaris LBL: labas spēles “Jūrmalai”, “Valkai”, baroniem un valmieriešiem

Aldaris LBL: labas spēles “Jūrmalai”, “Valkai”, baroniem un valmieriešiem

BK “Jelgava” (6-11) – “Jūrmala/Fēnikss” (7-8) 71:81

Jūrmalnieki bija vadībā gandrīz visu spēles laiku, bet par uzvaru varēja būt pārliecināti tikai pašā izskaņā. Būtiskākais aspekts – trīspunktnieku precizitāte: mājiniekiem 5/22, viesiem 12/24. “Jūrmalas” labā Kristaps Mediss guva 19 punktus (trīspunktnieki 4/8). Mārim Ziediņam 13 punktu un 10 atlēkušās bumbas.

“Valka/Valga” (5-5) – “Ogre/Kumho Ture” (3-13) 98:83

Arī šajā pārī gala rezultāts maldina, jo vēl trīs minūtes pirms beigām Ogres komandai bija reālas izredzes panākt pretiniekus. Tomēr “Valka/Valga” ceturto reizi piecās spēlēs izmantoja sava laukuma priekšrocības, Aldaris LBL turnīra pusceļu sasniedzot ar 50% bilanci. Uzvarētājiem pa 20 punktiem Mārtiņam Berķim un 41 gadu vecajam Valmo Krīsam, zaudētājiem 27 punktus guva Kārlis Apsītis (plus 10 atlēkušās).

Otrā apļa spēļu grafiks gan sola sarežģītāku dzīvi, jo savā laukumā būs jāuzņem pirmā trijnieka komandas, kā arī labu gaitu uzņēmušo “Jēkabpili” un no letarģiskā miega, šķiet, atmodušos baronus (vienīgo komandu, ko vidzemnieki līdz šim uzvarējuši izbraukumā). Punktu krājumu papildināt nebūs viegli, tomēr būtu stipri pāragri apvienoto komandu svītrot no izslēgšanas turnīra pretendentu saraksta (Igaunijas čempionā, kur “Valga/Valka” arī ieņem 6.vietu, play-off`sākas vairāk nekā divas nedēļas agrāk, tāpēc komanda var apvienot spēlēšanu abos turnīros).

 “Barons/LDz” (5-12) – “Liepāja/Triobet” (13-4) 88:71

“Barons/LDz” jauno gadi sāka ar pārliecinošu uzvaru BBL spēlē pār “Neveži” un mačs ar Aldaris LBL vicelīderiem liepājniekiem lika domāt, ka tā nav bijusi tikai īslaicīga veiksme. Iespaidīga kanonāde no tālienes (trīspunktnieki 14/32), dominēšana cīņā pie groziem (atlēkušās 49-34), maz kļūdu (12-13) – “Barons/LDz” uzvaru faktiski nodrošināja jau trešajā ceturtdaļā. Artūrs Ausējs guva 23 punktus (trīspunktnieki 5/10), Džeisons Kalliste (5/8) un Kristaps Gludītis (3/6) pa 20. Liepājniekiem 20 punktus guva Kristofers Ričardss, toties iepriekšējo mēnešu varonis Stīvens Zeks šoreiz bija pagalam nevarīgs (2+5).

Nākamās nedēļas nogalē lūkosim: 1) vai liepājniekiem tā bija tikai atsevišķa neveiksme (sestdien spēle Jēkabpilī), 2) vai baroni tiešām atmodušies (svētdien DSN ar “Jūrmala/Fēnikss”).

“Latvijas Universitāte” (2-15) – “Valmiera/ORDO” (12-5) 73:99

Valmieriešu pieteikumā pēc zināma pārtraukuma bija 11 spēlētāji, no kuriem laukumā izgāja desmit un seši guva vismaz 10 punktus (visvairāk Lauris Blaus – 17). Viesiem bija pārsvars visos spēles elementos. Studentiem rezultatīvākais bija Roberts Krūmiņš – 21 punkts (arī 8 atlēkušās un 6 rezultatīvās piespēles).

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!