Logo

Aldaris LBL: Lapmežciemā viesojas liepājnieki, studentus eksaminēs valmierieši

Aldaris LBL: Lapmežciemā viesojas liepājnieki, studentus eksaminēs valmierieši

 “Jūrmala/Fēnikss” (14-12) – “Liepāja/Triobet” (17-8)

“ Jūrmalnieku neveiksmes Ogrē un savā laukumā pret Valmieras komandu kopā ar “Valka/Valga” uzvarām Valmierā un Jelgavā atkal sašķobījušas kūrorta pārstāvju pozīcijas izslēgšanas turnīra sešniekā. Uzvara pār liepājniekiem vajadzīga, kā ēst!

Liepājnieki, spītējot robiem sastāvā, nepieļāva klupienus pret baroniem un Ogrē, kā arī itin braši turējās Valmierā. Komandas ceturtā pozīcija ir gana stabila, bet – neba jau nu liepājnieki necer vēl panākt līderu trijnieku.

Kristofera Ričardsa Ogrē samestie 43 punkti ir Aldaris LBL sezonas rekords un “Jūrmalai” pirmais uzdevums aizsardzībā skaidrs – jānobremzē aktīvais viesu aizsargs.

Sezonas pirmajās savstarpējās spēlēs 2-1 pārsvars bijis liepājnieku pusē – 71:65, 85:76 un 78:87.

“Latvijas Universitāte” (4-20) – “Valmiera/ORDO” (19-6)

Studentiem pēc itin veiksmīgās ziemas sesijas sakrājušies jau pieci zaudējumi pēc kārtas. Motivācijai un mobilizācijai vajadzētu būt augstākajā līmenī, bet ar šiem ieročiem “Latvijas Universitāte” jau sagādājusi ne vienu vien pārsteigumu.

Valmierieši uzvarējuši astoņās no pēdējām deviņām spēlēm, piedevām divos Baltijas līgas mačos. Bet – neveiksme savā laukumā pret Valkas komandu uzrāda vājo vietu – nepietiekamu mobilizēšanos, ja darīšana ar zemākas klases sāncenšiem.

Pirmajās savstarpējās spēlēs pārsvars bijis “Valmiera/ORDO” pusē – 80:65 un 99:73.  

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!