Logo

Aldaris LBL pusfināls: „Liepāja/Triobet” centīsies panākt līdzsvaru

Aldaris LBL pusfināls: „Liepāja/Triobet” centīsies panākt līdzsvaru

Abām komandām šī būs jau sestā savstarpējā tikšanās reize šajā sezonā, bet otrā cīņa Aldaris LBL izslēgšanas spēļu ietvaros. Trijās no četrām reizēm regulārajā čempionātā pārāki bija valmierieši, kuri divas uzvaras izcīnīja spēlējot savās mājās, bet reizi tika triumfēts arī Liepājas Olimpiskajā centrā. Vienīgo uzvaru liepājnieki izcīnīja decembra mēneša beigās Liepājā, kur laukuma saimnieki triumfēja ar rezultātu 91:87.

„Valmiera/ORDO” komanda regulārajā čempionātā izcīnīja 30 panākumus 36 spēlēs, likumsakarīgi to noslēdzot godpilnajā 1. vietā. Savukārt „Liepāja/Triobet” komanda tikpat spēlēs izcīnīja 24 panākumus, tādējādi regulāro čempionātu noslēdzot ļoti drošā 4. pozīcijā 11 komandu konkurencē.

Ceturtdaļfināls regulārā čempionāta uzvarētājiem bija brīvs, turpretim liepājnieki itin pārliecinoši tika galā ar saviem tuvākajiem turnīra tabulas kaimiņiem „Jūrmala/Fēnikss” basketbolistiem, triumfējot visā sērijā ar 3-0.

Pirms dienas abas komandas aizvadīja pirmo pusfināla sērijas spēli Valmierā, kur panākumu izcīnīja laukuma saimnieki (55:68), līdz ar to liepājniekiem atkāpšanās ceļš vairs nav un komanda ceturtdienas vakarā cīnīsies tikai un vienīgi par uzvaru, lai sērijā panāktu līdzsvaru. Savukārt valmieriešu uzvaras gadījumā, komanda spertu ļoti platu soli pretim finālam, kur vairs būtu nepieciešams tikai viens panākums. Sērijas trešā spēle norisināsies Valmierā, bet ja būs nepieciešama arī ceturtā spēle, tad tā atkal norisināsies savu skatītāju klātbūtnē Liepājā.

Abām komandām ir lieliska iespēja iekļūt finālā un jau tagad ir skaidrs, ka ierastais pēdējo gadu fināls starp „VEF Rīga” un BK „Ventspils” komandām tiks pārtraukts. To, vai Liepājas komandai izdosies panākt līdzsvaru sērijā mēs varēsim noskaidrot ceturtdienas vakarā pulksten 19:30. Maču video tiešraidē translēs arī LMT Straume TV kanālā.

Komandu sastāvi:

„Liepāja/Triobet”

Jānis Antrops, Gints Antrops, Kristofers Ričards, Deivids Hiks, Arnolds Helmanis, Kārlis Edvards Garoza, Džordže Dželetovičs, Toms Leimanis,Mikus Sokolovs, Roberts Krastiņš, Ingars Aizpurs, Elvis Šukteris, Klāvs Čavars un Kārlis Grigaļūns

Galvenais treneris: Uvis Helmanis

Treneri: Kaspars Mājenieks, Arvis Steckis, Reinis Rozītis

“Valmiera/ORDO”

Kwamain, Mitchell, Jānis Kaufmanis, Ervīns Jonāts, Raimonds Gabrāns, Haralds Kārlis, Artūrs Bērziņš,Dāvis Rozītis, Edgars Kaufmanis, Lauris Blaus, Armands Šķēle, Aigars Šķēle, Viktors Iljins, Akselis Vairogs, Mārtiņš Laksa un Mārtiņš Vīņauds

Galvenais treneris: Roberts Štelmahers

Treneris: Gatis Melderis

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!