Logo

Aldaris LBL: vai čempioni un vicečempioni panāks izlīdzinājumu?

Aldaris LBL: vai čempioni un vicečempioni panāks izlīdzinājumu?

Finālsērijā, kas rit līdz vienas komandas četrām uzvarām, līdz šim aizvadītas trīs spēles. Pēc tām VEF komanda ir nonākusi iedzinējos ar 1-2. Pirmajās divās spēlēs, kuras notika Valmierā, uzvaras tika dalītas uz pusēm, bet trešajā spēlē Rīgā pārāki bija viesi. Tādējādi ceturtajā spēlē "VEF Rīga" lūkos panākt izlīdzinājumu sērijā.

LBL finālsērija šosezon rit pēc ļoti saspringta grafika, jo pirmās četras spēles tiks aizvadītas piecu dienu laikā. Pēc trešās spēles gan "VEF Rīga" galvenais treneris Jānis Gailītis, gan "Valmiera/ORDO" galvenais treneris Roberts Štelmahers norādīja, ka abas komandas par to pārāk daudz cenšas nedomāt, tā vietā koncentrējoties uz savu sniegumu.

Lai arī vefieši nonākuši iedzinējos, sērija nebūt nav galā. Uz to pēc spēles norādīja arī treneris Gailītis: "Šī ir sērija, nevis tikai viena spēle." Jāpiebilst, ka līdzīga pieredze, atspēlējoties finālsērijā no 1-2, VEF jau ir. Pagājušajā sezonā VEF vienībai LBL finālsērijā pret "Ventspili" pēc pirmajām trim spēlēm arī bija identisks rezultāts, uz ko vefieši atbildēja ar trim uzvarām pēc kārtas un izcīnītu čempionu titulu. Tādu pašu uzvaru sēriju "VEF Rīga" centīsies panākt arī šī gada finālsērijā, kur pirmais solis jāsper trešdienas vakarā.

Info: vefriga.com

Seko un uzzini pirmais:

Komentāri (0)

Vēl nav komentāru, esi pirmais, kas komentē!

Seko mums!